Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy szem bevétele után gond...

Egy szem bevétele után gond ha abbahagyom az antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Reggel beszedtem egy szemet az előirtból (egyébként 10 szemes kúra lett volna), de közben újra látott a dokim és úgy tűnik, hogy meg tudta állítani a gyulladást helyi kezeléssel. Azt mondja hogy így a gyulladás miatt már nem is indokolt az antibiotikum, azonban mivel már elkezdtem, szedjem végig. Szerintetek ártok vele, ha mégsem veszek be több szemet? 21hkm

2017. jún. 6. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Mért olyan nehéz lenne bevenni azt a 9 tablettát?
2017. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem muszáj, nem terhelném vele a magzatot. Ha indokolt lenne, akkor persze nem hezitálnék.
2017. jún. 6. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, artasz vele, ha nem szeded be. Rezisztensse teszed a baktériumokat, legközelebb jóval erősebb antibiotikum kell majd.
2017. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem terheled vele a magzatot. Szedd be inkább.
2017. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tedd azt amit a doki mond:


" Azt mondja hogy így a gyulladás miatt már nem is indokolt az antibiotikum, azonban mivel már elkezdtem, szedjem végig"

2017. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne szúrj ki magaddal, szedd be az egészet. A babának nem lesz baja, különben nem írta volna fel az orvos.

E

2017. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként furcsa, hogy ismeretlen idegenek válasza érdekel, az orvosi utasítás meg nem.
2017. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert a háziorvosom meg az ellenkezőjét mondta, hogy így ne szedjem be. Ő is jó szakember, ezért nem tudtam, hogy kinek higgyek.
2017. jún. 6. 17:17
 9/10 anonim ***** válasza:
És szerinted mi orvosok vagyunk?
2017. jún. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó szakember lehet a háziorvosod. Az antibiotikum betegtajekoztatoba nem viccből írták bele, h ha javulást tapasztal a beteg, akkor se hagyja abba a szedését.
2017. jún. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!