Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is "elfelejti" néha hogy...

Más is "elfelejti" néha hogy terhes? Kinek meddig tartott ez a "tünet" nélküli állapot? 21 hkm

Figyelt kérdés

Jaj, ne értsetek félre, úgy értem hogy elfeljtitek hogy nincsennek semmi tünetek? én 21 hetes vagyok és vagy 3-4 hete nem nagyon vannak (szerencsére)tünetek, leszámítva az olykori sűrű pisilést és hogy mostanában picit megnőtt az étvágyam. De semmi más nincs, s bizony olykor belemerülök a munkába, vagy bármi másba és eszembe sem jut hogy babát várok annyira jól érzem magamat. olyan furcsa ez. de persze ha a pici rug, egyből elmosolyodok.Ugye más is van így?


remélem nem lettem félreérthető. Mondjuk talán azért is van ez, mert még tudok dolgozni, bár vizesedek, és azon kívül hogy nagyon nem emelgetek, nem erőltetem meg magamat, de minden más a régi. ja, első babánkat várjuk.


ha volt ilyen, kinek meddig tartott ez a tünet nélküli állapot?


2010. máj. 18. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem szinte végig tartott : Az első hetekben egyáltalán nem voltak tüneteim, nem voltam rosszul.. Aztán a hasam is alig nőtt, így csak úgy néztem ki, mint aki meghízott egy kicsit... iGAZÁN CSAK A KISLÁNYOM MOZGÁSA JELEZTE, HOGY BABÁT VÁROK. aZTÁN ÚGY A 24-25. HÉT KÖRÜL MÁR KEMÉNYEDTEM, MEG HOSSZABB ÁLLÁS UTÁN ÉREZTEM A MEDENCECSONTJAIMAT, DE PIHENÉSSEL EZ IS ELMÚLT. Ugyanúgy végeztem a dolgom, mint előtte, hisz itt volt a 3 nagy, a ház, a kert... apa meg csak hétvégente ért rá egy kicsit besegíteni... Igazán nem volt nálam az az "elvarázsolt" állapot :), igaz, minden terhességem nagyon könnyen viseltem, szinte minden tünet nélkül... pedig 3-at nyáron hordtam ki...aug.-i, szept-i gyerekeim vannak .D
2010. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem teljesen normális. Én is sokszor elfelejtettem, hogy terhes vagyok, néha még most is pedig már itt a 31. hét:)

Ha nincs semmi panasza az embernek és nem kell otthon ülnie akkor persze, hogy nem gondol mindig rá. De azért ez később fog változni.Nekem pl szinte állandóan mozog a napokban és csuklik :) nem tudok nem rá gondolni.

Boldog napokat!

2010. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nektek is midnen jót és gratulálok.


csak olykor már egy kis lekiismeretfurdalásom volt emiatt :-) de akkor más is volt így. mostanában a mi picurunk is folyamatosan jelentkezik, az elmúlt pár napban nagyon akltív nappal is! :-)

2010. máj. 18. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen elfelejtem, most 17 hetes vagyok. Az elsőnél is ez volt, de még a végén is. Kb meglepődtem, hogy pocakom van, ahogy lenéztem :) Nem nagyon voltak kellemetlen tüneteim szerencsére.
2010. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor te szerencsés vagy nagyon, kívánom hogy most is így legyen :-)

nekem volt gyomorégésem, és álomkórom....főleg az utolsó iszonyat volt, mikor ültem /ülök/ a melóhelyen és nem bírom nyitvatartani a szememet. egyszer bizony rá is kellett dőlnöm az asztalra annyira elálmosodtam. Borzalom volt...de ez elmúlt szerencsére a 11.hét körül, azóta mondhatni "happy" van :-)


gratulálok neked is a babához.

2010. máj. 18. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:

én most a második babámnál pontosan, hogy beléptem a 3. trimeszterbe- azóta érzem, hogy "terhes" vagyok! :-)

Boldog vagyok persze, de mindenhol fáj mindenem, a baba iszonyat aktív, nagyon fáj, ahogy mozog, már csak nyögök- és jajagatok egész nap. Éjjel alig birok fordulni, pedig még a pocakom sem tartozik az extrém méretek közé, a baba is olyan átlagosnak számít, 35hetesen 2,5kg-szóval nem lesz nagyon nagy. Állandóan fáradt is vagyok- bár lehet, most ez az idő is kihozza ezt belőlem.

Mégis valahogy nehezen viselem, pedig ráadásul alig hiztam kb 8kilót. SZóval úgy érzem, hogy ÉDES TERHET CIPELEK! :-D

Ettől függetlenül minden kismaminak boldog babavárást és könnyű szülést kivánok!

35hetes KM

2010. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

könnyű szülést neked. :-)


Hát, kíváncsi leszek akkor meddig tart ez az állapot :-)

2010. máj. 19. 08:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Most tartok a 27. hétnél, és ha nem érzem mozogni a babát, akkor hajlamos vagyok megfeledkezni arról, hogy terhes vagyok. Amíg meg még nem éreztem a magzatmozgásokat egyáltalán, addig szinte mindig figyelmeztetnem kellett magam, hogy gyereket várok. Egyszer a lottózóban kérdezte a hölgy, hogy mikor jön a baba, és hirtelen majdnem visszakérdeztem, hogy "milyen baba?". Aztán leesett, hogy ja igen, terhes vagyok. :-) Máskor a szobában mentem, lenéztem, és az volt az első gondolatom, hogy úristen, mekkora hasam van. Utána eszembe jutott, hogy jaa, terhes vagyok. Vicces dolgok ezek. :-))
2010. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:-) köszönöm neked is, én is ezeket érzem. :-) akkor nem csak én vagyok így a terhességgel, ami most még nem teher!


jó babavárást neked is

2010. máj. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!