Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbaba van a dologban?

Kisbaba van a dologban?

Figyelt kérdés
Már meg kellett volna jönnie,de helyette tegnap rózsaszínes kevés folyás,ma kevés barnázás van.Tegnap este nagyon rosszul lettem,de elmúlt egy jó óra múlva.Ma meg nagyon fáj a derekam.A hasam pedig már egy hete görcsölget szinte egész nap.De már kb 3 hete sűrűn van rossz közérzetem és nagyon étvágytalan vagyok.Az utolsó menzim április 22.-én kezdődött,de kevéske volt és csak 3 napig tartott.
2010. máj. 18. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
teszt-?
2010. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. a teszt szó után nem negatív jelet írtam, csak véletlenül megnyomtam. na szóval teszteltél már? lehet baba. írj hogy mi lett.
2010. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz?!
2010. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még nem akartam tesztelni,mert várni szeretnék még pár napot.De azt elfelejtettem írni,hogy általában 36.6 körüli a hőm,de most folyamatosan 37.1-et mutat.Pedig ha megkéne jönni és pici barnázás van akkor nem lefelé kéne menjen?
2010. máj. 18. 11:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon görcsöltem, már azt sem tudtam mim fáj, az első hónapban megbetegedtem , aztán köv. nem, kiderült a baba miatt görcsöltem, nagyon. Egyébként semmi émelygés, szédülés nem volt. Viszont nem volt étvágyam.

Tesztelj!

24 hetes kismama

2010. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Esetleg hasonló történt valakivel?
2010. máj. 18. 11:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél várni pár napot? Nem lenne jó megtudni hogy van-e baba vagy nincs?! Nem attól vagy terhes vagy nem terhes hogy rápisilsz egy műanyag pálcikára!!!! Ne hülyülj már....

A tüneteid akár terhességre is utalhatnak, de komolyan nem értem hogy miért nem tesztelsz....

2010. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tényleg tesztelj, és ha pozitív, irány a doki, mert a barnázás meg rózsaszínezés miatt meg kéne nézetned magad.
2010. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben.Holnap veszek egy tesztet és megírom mi az eredmény!De addig írnátok még hasonló helyzetet,ahol végül is baba volt a dologban?
2010. máj. 18. 12:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia remélem bébi lesz a dologban én szorítok nagyon:))))

35 hetes pocakos

2010. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!