Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha a 12. héten...

Normális, ha a 12. héten elmúlik a mellfeszülés?

Figyelt kérdés

Eddig irtózatosan megvolt duzzadva a cicim, fájtak, hason sem ment az alvás. Most péntek óta elmúlt a hányinger, reggelente az eddigiekhez képest egész jól vagyok, úgyhogy szinte minden elmúlt. Sajnos a terhesség elejétől kezdve barnázok, az elmúlt 4 hétben minden héten voltam hol dokinál, hol ügyeletben, mert a 9. héten vérzés is volt, nem csak barnázás. De minden rendben találtak. Szóval elég tragikus es idegeskedéssel teli ez az első trimeszter számomra.

Normális hogy a mellfeszülés is elmúlt? Pont a héten kezdtem el csökkenteni az utrot, majd a 2. napon jött a barnázás, úgyhogy mondta a doki hogy inkább szedjem tovább a 3x2-t, viszont 2 napja leeresztettek a melleim, és szinte minden terhestünetem elmúlt :( aggódjak? Délután megyek dokihoz, de addig is, megöl az ideg...

12+6 hkm


2017. jún. 7. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvileg pont mostanáan kell, hogy jobban érezd magad. De én is nagyon aggódós vagyok, kétszer vetéltem is, így van itthon szívhanghallgatóm az ilyen esetekre.
2017. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szívhanghallgatóval még nem biztos, hogy sokra megy, ilyenkor még vagy megtalálja, vagy nem. (Nekem is van amúgy, nagyon szeretem, de tudni kell, hogy ilyenkor még bizonytalan a használata.)


Nekem is elmúlt a mellérzékenység 11-12 hetesen, hányingerem sosem volt, egyszer hirtelen hánytam egyet és ennyi volt a terhestünetem az egész első trimeszterben, pedig ikerterhes vagyok. Most is csak annyit érzek, hogy nő már a hasam. Nyugi!


14+6 hkm

2017. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is azért parázok ennyire, mert volt már két missed ab-om :(

Gondolkoztam én is hogy vegyek-e angelsound-ot, de lehet ma a doki után beszerzem, aztán ha nem találom, tudom magam azzal nyugtatni hogy ma voltam dokinál, es minden rendben :D

2017. jún. 7. 11:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Majd privátan segítek eligazodni. ;-)

Korai még abbahagyni a progit szerintem, még nem a lepény termel. Megkérdezhetem, kiderült-e a vetélések oka?

2017. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A szívhang hallgató nem rossz ötlet, de 16. hét előtt nagyon lent a szeméremcsontnál kell keresni és befele/lefele fordítani mintha mögé akarnál nézni.


Amúgy sztem normális, hogy megszűnt a mell érzékenység. Nekem elején nagyon fájt, majd kb 11. héttől totál megszűnt... azóta se tért vissza, talán heti egyszer 10 percig csinál valamit akkor nagyon fáj és utána kutya baja... már már azon aggódom, hogy nem lesz tejem xD De barátnőm szerint normális... fog az még eleget fájni szülés után :)


Minden jót és ne idegeskedj. Ha a többi tüneted van, még, ha enyhén is akkor tuti semmi gond :)


Minden jót!

32hkm

2017. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A vetélések okát nem találtuk meg, minden eredményem tökéletes lett, azt mondta a doki hogy természetes szelekció, nekem 2x egymás után sem volt szerencsém.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, kellemes babavárást, és babázást lányok!

2017. jún. 7. 14:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, most jövök az ultrahangról. Úgy néz ki minden rendben, és a doki azt mondta, hogy vagy eldugta a fütyköst, vagy kislány :)))
2017. jún. 7. 16:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) Most már tényleg nyugi és élvezd ki a kismama létet :)
2017. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem, köszönöm :) de szerintem következőnek nyugodtan érezni magamat decemberben fogom, miután a kezeimben lesz😄
2017. jún. 7. 16:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, akkor kezdődik csak igazán az aggódás, ha kibújt, tapasztalatból mondom! 😂😂😂


Örülök, hogy minden oké, boldog további babavárást!

2017. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!