Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már egy vetélésem, akkor...

Volt már egy vetélésem, akkor mikor menjek nődokihoz?

Figyelt kérdés

2 hónapja történt, szedek utrot pé óta kb, nem szeretnék túl korán menni orvoshoz, de azért jó lenne tudni ilyenkor kellene-e mégis korábban menni mint 7 hetes kor? azt szeretném kivárni.

szerintetek? én arra gondoltam ha nincs panaszom azt kivárnám..


2017. jún. 7. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod és van addig gyógyszered, elég, ha 7 hetesen mész. Szívhang sokkal előbb úgyse lesz, csak visszarendelne 1-2 hét múlva.
2017. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mensi szerint 6+4ig van utrom most számoltam.:/
2017. jún. 7. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj előtte pár nappal. Vagy kérj csak receptet, vizsgálat meg később. Szerintem hívd fel a dokid, hogy ő hogy látja jónak.
2017. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, úgy lesz.

én is így gondoltam, mert ha nem lenne 6+3 nál szívhang csak aggódnék..bár már embrió is haladás lenne a múltkori után.:(

2017. jún. 7. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kereken 6 hetesen voltam, de egyébként fogantatás szerint 5+2 volt csak. Volt petezsák, szikhólyag, 1 mm-es embriócsomó. Engem ez is megnyugtatott, hogy korának megfelelő "dolgok" látszanak, mert előző nem fejlődött rendesen. Egy hét múlva már 8 mm-es embrió volt, szívhanggal.
2017. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

6+3-nál még nem biztos, hogy van szívhang, de ha elfogy az utród, és nem veszel be, vagy kevesebbet veszel be a megszokottnál, az viszont garantált vetélés lesz. Ha van mesterséges progi, a szervezet nem vagy csak keveset termel, mert azt hiszi, van elég. Szóval nem lehet nem bevenni.

Esetleg hívd fel a házidokidat és kérdezd meg, ő írhat-e fel, de ha nem, akkor sajnos marad a nődoki.

2017. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van korábbi lelet arról, hogy szedsz utrogestant akkor a házi orvos is felírja. Nem szakorvoshoz kötött gyógyszer. Én egy hete írattam h.o-val.
2017. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele , mi lesz ha abbahagyom.

Koszonom a valaszokat

2017. jún. 7. 18:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet. Mindenkepp megkerdezem a házorvosom.:)
2017. jún. 7. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!