Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés magzatvíz? Ha kényszerta...

Kevés magzatvíz? Ha kényszertartásban van a magzat, akkor nem is mozog, vagy csak egy helyen lehet őt érzeni? Mikor szült, akinek kevés volt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

ha kényszertartásban van, azt uh-n lehet látni.

de, akkor is mozog.

ha kevés a víz, ha nagyon nagyon kevés, akkor fájnak a magzatmozgások.

én a kiírás előtt 1 héttel szültem, tehát normál időben.


talán kényszertartásban van a babád??

2010. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondta a doki. Neked hányadik héten volt kevés,nekem most a 32.-ben az lett. De ha kényszertartásban, akkor úgy úszkál? Mert nagyon aktívan mozog.
2010. máj. 18. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem a huszonvalahanyadik héttől kevés volt.


de ha kényszertartásban van, akkor miért nem csinál valamit az orvos?!

persze, az jó, ha mozog akítvan.

tudni kéne, milyen testrésze van kényszerben, ill. mennyi víz van, tud-e úszkálni.

2010. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta igyak sokat, magnézium és egy gyógyszer 10 napig, utána vissza kell mennem.
2010. máj. 18. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 38.UH-on mondták,hogy elég kevés a víz menjek vissza 2 nap múlva.Nekem is mondták hogy igyak sokat pedig elötte is sokat ittam.2 nap múlva már azt mondta az orvos annyi magzatvizem sincs hogy meg tudja nézni illetve mérni szinte egy csepp sem.De a Babánál az áramlás tökéletes volt:-)Engem rögtön megcsászároztak!Igaz a Drágám egészséges volt hál'istennek de 38 hetesen 2kg 35dkg-ra volt már visszafogyva.Nem volt kényszertartásba,és egyáltalán nem fájt a mozgása sem.Csak az volt gyanús hogy feltűnt már 1-1,5 hete hogy nem nőtt a hasam sőt mintha kisebb lett volna.Hát ezért!Én el sem tudom képzelni hogy lehet ezt gyógyszerrel orvosolni,de a dokik biztos tudják a dolgukat,ne aggódj!
2010. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csodálom, hogy otthon vagy. Engem összepakolt kórházi csomaggal küldtek Debrecenbe a klinikára a kevés magzatvízzel. De a mi pocaklakónk nem volt kényszertartásban. Amikor kevés volt a magzatvíz, sokkal többet éreztem mozogni. Én ahhoz hasonlítanám, hogy inkább vergődött a Manó.

Az igyál sokat az min. 3-4 liter (szénsavmentes ásvány)víz! És feküdjél amennyit csak tudsz!

Egyébként nem vagy vérszegény?

Nekem azóta jött rendbe a magzatvíz mennyisége, amióta 3x1 vasat szedek, és 3-4 liter vizet iszok naponta.

2010. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok.) Ja! Én is szedek rá gyógyszert, Doxiumot. Azóta a Baba is utólérte magát méretileg is.
2010. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!