Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális-e, ha egész éjjel...

Normális-e, ha egész éjjel görcsöl a hasam mint mensikor, és még most is tart? 32. héten vagyok.

Figyelt kérdés

Rettenetesen feszül , a bordáim nem bírják, és alul is fáj.

Ma megyek szülőszobalátogatásra..érdemes ott egy orvost keresni ez ügyben???


2008. okt. 16. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

ha megnyugtat, kérdezz meg egy orvost, persze!! de szerintem ezek már a jóslófájások nálad!! ha nem vérzel, akkor nem hinném, hogy baj lenne. nekem egy hete kezdődtek és hát nem valami kellemesek, de ilyenkor már természetes, ettől még túl is horhatod a picit!!

34 hetes pocakos

2008. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy egész éjjel fájt, de csak enyhén, nem vészesen. Azt tudom, hogy az normális, ha jobban fáj, azt nem tudom.

Én is a 32. hétben vagyok.

Szedjél magne b6-ot.

2008. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, mi is 32.hetesek vagyunk, de az én kisfiam már a 28.héten elő akart bújni, úgyhogy nem kockáztatok, inkább ma délután elmegyek orvoshoz. Amúgy mikor először volt ilyen még nem is fájt ennyire, de már akkor magnesi citricit írt fel a dokim. Mostmár eléggé fájdogál, azért remélem még kibírja bent legalább pár hétig.

Inkább kérdezz rá te is, hogy megnyugodj!

Boldog babavárást!

2008. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Utolsó vagyok, tegnap voltunk dokinál és mondta, h a magnesi citricivel sikerült megállítanunk a méhszáj nyílását, úgyhogy még mindig 3100. Azt mondta, ha folyamatosan szedem tovább, akkor legalább 3-4 hétig kihúzhatjuk még. Az is vmi... A fájásokra, görcsökre azt mondta jóslófájások, de normális esetben ez jóval szülés előtt is jelentkezhet. Szóval ne izgulj, de azért mindenképp említsd meg a dokidnak!

Boldog babavárást!

Üdv!

2008. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is érzek ilyeneket, de nekem nem rendszeresek! most vagyunk 31 hetesek, és én is 3 napja érzékelem őket. azt mondják ez normális. Kitartás!!

De menj azért el dokihoz én is megyek!!

inden jót! :D

2008. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha visszanéznétek a kommenteket:

voltam a dokinál, szóltam..Eddig szedtem már magnesii citricii-t 3x2 , verapamil, salbutamol-t, vasat..megvizsgált és benttartott a kórházban, mert 3000-ről 2000-re változott a méhszájam..

Infúziót kaptam, 5napig voltam bent, most megállt a dolog, de néha fáj..a magnesiit megemelte 3x3-ra..

Köszi a válaszokat.

2008. okt. 22. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!