Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőm szerint nemsokára...

A védőnőm szerint nemsokára szülni fogok, mert el van változva az arcom, és leszállt a pocakom. Tényleg lehet ilyenekre adni?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok, és 2 hete jósolt.

De a pocakom már 2 hete lent ven!


2008. okt. 16. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szept. 22-én mondta, hogy már nincs sok hátra szerinte. Még egyben vagyunk és okt.13-ra voltam kiírva. Erről ennyit!!
2008. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

az én pocakom is leszállt már, jóslófájások is jelentkeztek, de nem hinném, hogy már szülni fogok!! ezek nem lehetnek konkrét előjelek, ne aggódj!! csak mondogasd a babónak, hogy még maradjon csak bent egy darabig :)

ne idegeskedj!!

34 hetes pocis

2008. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem igazán.

A barátnőmnek 32. héttől lent volt a pocak, el volt változva az arca, külső és középső nyitott méhszáj, mindenki azt mondta neki (védőnő, orvos és az "okosok"), hogy jó, ha 37-38 hétig kihúzza...Erre megszült 39+4 naposan!! Tehát nála nem jött be.

Persze, kivétel erősíti a szabályt.

Nálam is jósolgatják, hogy esetleg okt. 20-ig még talán kihúzom, akkor töltöm a 38. hetet.

Hát majd meglátjuk. A kisfőnököm eldönti...:))

2008. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elírtam, még két hetet jósolt!
2008. okt. 16. 12:18
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha leszáll a has, onnét már nincs sok hátra, de hetek lehetnek.
2008. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
na én pont ma néztem azt a képet amit a férjem aznap reggel csinált rólam amikor megszültem és így visszanézve tényleg nagyon el volt torzulva az arcom. Előtte 1-2 nappal mindenki azt mondta, hogy szülni fogok napokon belül és úgy is lett. Nálam bevállt :)
2008. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Már megint a Védőnők...;(( Tudom lesz most aki megvédi őket, de ez így van rendben. Mindenki elfelejti, hogy ők se nem orvosok, se nem istenek, hogy mindent tudjanak. Az enyém pl. még nem anya, így tehát nekem ő nem tud hiteles lenni, mondhat bármit. Attól még, hogy a-tól z-ig megtanultam, és tudom a foci szabályait, attól még a gyakorlatban nem tudok focizni..Milyen lenne, ha az edzők is mindenféle gyakorlat és tapasztalat nélkül okoskodnának a játékosoknak? Remélem értitek a fura hasonlatomat ;) ? Válaszolva a kérdésre: nem mindenkinek változik el az arca. Ez megint olyan mint pl. a has formája: nekem csúcsos, és kislányom lesz. Ne higyjünk már el mindent amit hallunk és olvasunk, mert bele fogunk hülyülni...

Nagyon sok boldogságot neked!

Egy 36 hetes kismammutka

2008. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha idősebb és tapasztaltabb...tehát sok kismamát látott már,akkor adhatsz a szavára(persze ő is tévedhet) illetve aki nagyon ismer és észrevehető változást észlele rajtad,talán már sejt valamit.Pld nekem anyósom egy héttel a szülés előtt mondta hogy látszik az arcomon korán meg lesz a baba,és alig töltöttem be a 35 hetet ...meg is lett...a hasam nekem is lecsúszott....de ennek nem tulajdonítottam jelentőséget,viszont előző este virslik lettek az ujjaimból,holott nem is vizesedem soha...nekem ez volt az előjel:)
2008. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
50-55 körül lehet a védőnő. Tegnap két másik ismerősöm is mondta, hogy el van torzulva az arcom. Ma meg a védőnő...
2008. okt. 16. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél a pocakom végig lent volt. Nem volt ilyen, hogy leereszkedett volna. Az arcom sem torzult el semennyire sem. Kissé fáradtabb, karikásabb, gyűröttebb lettem a sok nem alvástól. A kiírt idő után egy nappal szültem. Most a második babámat várom. A hasam lent van bár most nagyobb, mint az elsőnél. Néha esténként ég a gyomrom, de nem vészesen. Nem tudom, fogok-e most torzulni arcilag, vagy sem. Sajnos, ez nem mérvadó.

Üdv: 32 hetes

2008. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!