Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen esetekben tilt el a...

Milyen esetekben tilt el a doki a szextől? Két vetélés után engem nem tiltott el, de mégsem merünk szexelni? Milyen konkrét esetben szokott eltiltani? Pl: nyitott méhszáj

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát engem például a méhem fejlődési rendellenessége miatt tiltott el, de nem csak a szextől ha nem mindentől, nekem is volt egy vetélésem már.
2010. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig akinek már volt vetélése, nem is egy azoknak nem szokták tanácsolni a szexet, legalább az első három hónapban. Egyébként nekem folyton keményedett a hasam, így mi végig nem szexelhettünk. Jobban teszitek, ha még egy ideig nem lesztek együtt, végülis más módja is van a dolgoknak..:-))
2010. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minket azert tiltott el a doki, mert a placenta egyelore tul alacsonyan van, igy az serulekenyebb, akar egy orgazmus is kivalthat verzest. De ez elmeletileg csak addig tart, amig a placenta a meh novekedesevel feljebb nem megy.
2010. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 vetélésem volt, és minket sem tiltott el a doki. Ennek ellenére, amíg ki nem alakul a méhlepény, a 16. hétig, nem voltunk együtt. Utána is csak ritkán, talán 3-4 alkalommal az egész terhesség alatt. Nagyon kívántuk sokszor, de azt a kis pillanatnyi élvezet át lehet rakni az előttetek álló évekre! Én még egy baba elvezstését nem éltem volna túl....

Szerintem, hagyjátok ki. Ha össze is jön az együttlét, az sem túl jó ám, amikor utána azon filózol, hogy na vajon vérzel-e, görcsölsz-e, stb. Nekme ennyit nem ér.

38 hetes km

2010. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem azért tiltott el mert 26 hetesen elkezdett nyilni a méhszájam. most 31 hetes vagyok, de most is nyitott, de nem nyilt tovább. vigyázunk, kibirjuk, és majd utána bepotoljuk ha a baba hagyja:)
2010. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!