Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom hogy még az elején...

Tudom hogy még az elején vagyunk de szerintetek kislány vagy kisfiú van bent a hasam formaja alapjan? 12+4 hkm

Figyelt kérdés
[link]
2017. jún. 11. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
A hasforma testalkat, testmagasság, baba fekvése, magzat víz mennyiségének kérdése, köze sincs a gyerek neméhez. Én az átlagnál magasabb vagyok, egyik terhességemnél sem volt "fiús" hasam, de ettől még született fiam.
2017. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

A mesékben nem kéne már hinni :) Ahogy az első válaszoló írta ezer dologtól függ, kinek hogy áll és mekkora a hasa, a nemnek semmi köze nincs hozzá :D Ilyenkor még uh alapján se tudják megmondani csak tippelni, mert a nemi szervek teljesen egyforma méretűek. Tippelni is inkább a testi méretekből szoktak ilyen korán. Tapasztalt UH-sok a fiúkat szokták eltalálni jó eséllyel. Ennyi, szóval tüerelem :D


Nekünk két fiú tippünk volt 17. hétig... 17. héten egyértelműen lánynak láttuk végül 21. héten egyértelműen fiú volt. (17. héten a doki mondta feltapadhat a csomag és ezért látszódhat kislánynak.) Azóta is 10000% hogy fiú, viszont egy kismama ismerősömnek 28. hétig lány volt majd 28. héten tisztán látszott, hogy az a kislány igen is fiú :D Ő meg már bevásárolt mindent kislánynak :) Szóval érdemes óvatosan lenni főleg a tippekkel.


Jó egészséget!


33hkm

2017. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

A 13.héten voltam a kombinált teszten. Ott az uh alapján 80-90%-ra mondta, h fiú. Ez egy későbbi vizsgálat során beigazolódott. 😊

Egyébként általában a csúcsos pocak fiút rejt, a szélesebb pedig lányt. De persze vannak kivételek. Boldog babavárást! 22 hkm

2017. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jovoheten megyek az elso genetikai szuresre.kivancsi leszek lesz a tippje az orvosnak:) remelem most mem fog a Kincsem ugy megijedni mint a multkor:D Rarakta az orvos az Uh fejet a hasamra es latszott ahogy ugrott egyet:D

Es nekem igy elso ranezesre csucsos vagy nem a hasam?:)

2017. jún. 11. 14:41
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Annak tűnik, de nehéz megmondani. A csíkos ruha is nehezíti kicsit a dolgot. :)


Én magas vagyok, kis felesleggel kezdtem a terhességet. A 12-13.héten még nem igazán látszott a hasam,max puffadtam. A 14.héten indult be a növekedés.

2017. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En mondjuk alacsony vagyok.163cm es 51kgvel kezdtem es eddig kb fel kg-t hiztam szoval most vagyok 51,5kg nagyjabol a merleg ma reggeli merese szerint:)
2017. jún. 11. 15:01
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen korban nehéz megmondani. Az orvos majd tud tippelni az uh-n. :)
2017. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még uh alapján sem lehet mindig megmondani, nemhogy ránézésre. A has formája amúgy sem jelent semmit. Nekem tökéletesen kerek, csöppet se csúcsos, és fiam lesz.
2017. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szép nagy a hasad. Nekem bnom anyukája kb. 13hetesen mondta h ilyen szep a hasam lány lesz ugye? :) nekem akkor mar megmutatta magat, persze meg nem volt biztos. Utána 19.heten is lánynak mutatta es később sem változott. Igen, mese de azért ebben az idősebbek hittek, nekünk meg mókának jó. Kérdezd meg az idősebb nő rokonokat. Vagy nekem az is bevalt, hogy lányos has látszik hátulról is.. Állítólag a fiús nem. De talan az később lesz igaz nem a 12.heten, amikor mar oldalra is no nem csak előre. :) jo egeszseget. Hja es a kép.. Nem tudom minek látszik. :) hamar kiderul úgyis
2017. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) azert en is remelem hogy hamar megmutatja magat,bar en kislanyt erzek:)
2017. jún. 11. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!