Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehet kezelni a genitali...

Mivel lehet kezelni a genitalias herpeszt a terhesseg alatt? 12hkm

Figyelt kérdés
Par hete megkerdeztem az orvosom hogy ha kijonne mit kenhetek ra.azt mondta hogy semmit.majd elmulik magatol egy het alatt..de ha esetleg nagyon fajna akkor lenne valami megoldas?
2017. jún. 12. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. Nekem sajna volt terhesseg elott es utan is...en teherbeeses elott szedtem isopronisint, ettol nem jott ki terhesseg alatt. Viszont ha terhes vagy, ezt mar nem lehet hasznalni. Telviran kremet szoktam amugy, amikor fajt. Kerdezd meg a dokit, h.ezt szabad-e. Amugy tenyleg spontan gyogyul.
2017. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elirtam...isoprinosine volt a gyogyszer.
2017. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Isoprinosont szedtem en is evekig meg telviran gyogyszert.kerdeztem a dokit a telviran kremrol h szabad e terhesseg alatt.azt mondta h szigoruan tilos mert fejlodesi rendellenessegeket okoz..nekem az volt ami terhesseg elott bevalt
2017. jún. 12. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudok mást. Mivel én teherbeesés előtt kaptam isoprinosinet (pont azért, hogy ne újuljon ki terhesség alatt), ìgy terhesség alatt nem jött ki.
2017. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ajakherpesz kezelesere szant krem terhesseg alatt hasznalhatod a nemi herpeszre is.
2017. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!