Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan érdemes rendelni?...

Honnan érdemes rendelni? Melyik megbízható?

Figyelt kérdés
Teszvesz,Zsibvásár vagy Vatera?
2010. máj. 18. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

nem a rendszer a rossz hanem a link eladó/vevő.

nézd meg a minősítéseket mielőtt rendelsz.

2010. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig nézd meg, mielőtt licitálnál, hogy az eladónak milyen értékelései vannak és miért kapta. Ebből nagyjából be lehet tájolni, hogy érdemes-e nála vásárolni. én elég sok mindent vettem már a Vaterán és a Tesz-veszen is és eddig szerencsére nem futottam bele olyan eladóba, akiben csalódtam volna. Sőt, nem egyszer jobb állapotú volt a megvett áru, mint ahogy azt az eladó leírta! Sok sikert!
2010. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a babacuccok háromnegyedét a vaterárol vettem, minden rendben volt mindenkivel.. sokkal olcsobb igy, és jo nézelödni a neten, aztán meg jön a postás:) engem nem zavar ha valami használt, valoszinü mi sem kaptunk gyerekkorunkban uj ruhát, még is itt vagyunk,. a turi is nagyon jo,. a turiban 17 db kisruha vaol 39010 ft, a vaterán is kb.. csak ott van postaköltség. de én ajánlom, már vettem ruhát, plédet, gyerekjátékot, játszomatracot. stb..st..

32

2010. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudnátok valami eladót ajánlani aki tényleg megbízható?
2010. máj. 18. 19:26
 5/5 eszo ***** válasza:

szerintem nem kell ennyire parázni tőle.

Tényleg annyi, hogy nézd meg, hogy milyen értékeléseket kapott..mennyit vásárolt/adott el..

nem lesz gond!!

Vaterán teszveszen is vettem már dolgokat 20-40 ezer ft-osokat is!

minden ok volt!

Hajrá!!

2010. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!