Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehetnek terhességi...

Hogy lehetnek terhességi tünetek, ha a beágyazódás még meg sem történt?

Figyelt kérdés

Nem értem, egyesek honnan tudják hogy sikerült teherbe esni már a peteérés után pár nappal, ha a beágyazódás következtében kezd el csak termelődni a hcg hormon?

Sokszor látom, hogy már pár nap múlva fáj a mellük, megnő az étvágyuk, stb. Csak bebeszélik? Vagy mi az oka? Mi okozza a tüneteket?


2017. jún. 13. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Pms és korai terhes tünetek kb. megegyeznek, ilyen a mellfeszülés.

Én személy szerint a kimaradt mensi előtt 2 nappal kezdtem sejteni, hogy talán terhes vagyok, mert még életemben nem fájt a hasam azelőtt, hogy megjött, akkor pedig igen.

Van aki csak bebeszéli magának, de tényleg van olyan, aki mensi kimaradás előtt pár nappal már sejt valamit. Hallottam olyat, hogy a mensi kimaradás idejére már láthatóan nőtt valaki melle, úgy, hogy a környezete észre vette.

A beágyazódási vérzés jelezhet esetleg még, viszont a mensiig még ezek a korai terhességek is elhalhatnak.

2017. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez azoknák fordul elő, akik régóta próbálkoznak, sajnos sikertelenül. Ők már napra pontosan tudják, figyelik a testük minden rezzenését. És sajnos valóban csak premens tünetek :( Nekem szerencsém volt, második hónapban összejött a baba, így nem is figyeltem még semmire. A nemvárt előtt 3 nappal sejtettem, higy ez nem pms, mert konkrétan annyira fájt a mellam, hogy hozzáérni nemmtudtam
2017. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A peteeres es menstruacio kozott hihetetlen sok dolog tortenik egy no testeben, van amikor semmit nem erzekelunk belole es van amikor feltucat tunetet. Na most, sajnos sok no esik abba a hibaba hogy ezeket az elettani jelensegeket, tuneteket egybol terhestunetnek velik. Hiba, de attol meg igy van sajnos.
2017. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szóval bebeszélés akkor részben, és pms tünetek.

Rendben, köszönöm a hozzászólásaitokat!

2017. jún. 13. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Peteérés után semmit nem lehet érezni. Mensi előtt pár nappal sejthettem volna, hogy terhes vagyok, a sokkal erősebb pms tünetekből, alig vártam, hogy megjöjjön, úgy fájt a derekam. 3 nap késésnél lett pozi a teszt, utána pár nappal pedig a terhestünetek.
2017. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem attol is fugg,hanyadik gyerek.az elsonel semmit nem ereztem,a masodiknal 12 nappal utana,tudtam,hogy terhes vagyok.ereztem ... most a harmadiknal sejtem,de tesztet meg nem csinaltam, 8 nap kesesben vagyok meg varok picit...
2017. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A peteérés után semmit, viszont én a nem várt előtt négy nappal már sejtettem, az állandó kimerültségből, és a számomra összetéveszthetetlen szájszárazságból. Ez a baba sajnos elment, de most is csak abból sejtettem, hogy a kislányommal dettó ezek a tünetek voltak.
2017. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!