Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség miatt lehetek rosszul?

Terhesség miatt lehetek rosszul?

Figyelt kérdés
23. hétben járok, és a napokban szörnyen érzem magam. Nem bírok enni, kb egy adag kaját eszek meg egy nap, és elég keveset iszok. Egyszerűen nem bírok többet leerőltetni. Szedek vitaminokat, mert vérszegény vagyok. Mostanában nagyon könnyen fáradok, pedig nem dolgozom már, mégis a boltig alig bírom magam elvonszolni, folyton fáj a fejem, szédülök, a derekam is fáj, nem jó sehogy. A terhesség vagy a meleg lehet az oka? Mert ha már most ilyen rossz, nem tudom, mi lesz velem augusztusban. Mit tehetnék, hogy megerősödjek? Sosem voltam lusta, a munkám is elég kemény volt, és nem okozott gondot.

2017. jún. 13. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

gondolom a kettő együtt okozza.

fogadd el hogy most ez van.sokat nem tehetsz.

Én annó aug.végén szültem és én is végigkínlódtam a nyarat ugyhogy megértelek..

2017. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De annyira szégyellem magam miatta. A párom két műszakban dolgozik, mégis én vagyok az, aki panaszkodik neki. Nem mintha problémázna rajta.
2017. jún. 13. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A vérszegénység és a folyadékhiány meg az alacsony vércukorszint nem terhesen is simán okozhat állandó fáradtságot és szédülést, a terhesség, a meleg és frontok meg rátesz egy lapáttal. Úgyhogy tényleg jó lenne mihamarabb legalább ezeket kiiktatni, amiken lehet segíteni, mert a terhesség még terhesebb a meleg meg még melegebb lesz. Tegyél ki a szoba közepére valami olyan innivalókat, amit szeretsz 2 liter mennyiségben és az fogyjon el a nap végére. És szedd, amit felírtak a vérszegénységre.
2017. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A pasid 2 műszakban dolgozik, te pedig 0-24-ben vagy állapotos és vérszegény.


Emiatt ne szégyelld magad!

2017. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A te szervezeted éppen egy új életet táplál, és lát el, pihenj amennyit csak tudsz! Ne erőltesd a tested még több "munkával", hatalmas feladata van most neki. A te feladatod meg a pihenés :)
2017. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!