Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Mit tegyek...

Lehetek terhes? Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy mennyi esélye van, hogy terhes legyek?

A barátommal 2hete voltunk együtt és nem védekeztünk, de nem is ment el.

Ma kellett volna megjönnie, ezért nem teszteltem még (várok még 1 napot). Viszont vannak tüneteim, bár nem vagyok benne biztos, hogy csakis terhességre utalhatnak.

Reggelente rosszul vagyok, fáj a hasam, fáradt vagyok és nagyon érzékeny a mellem.

Tudtok segíteni?

16/L



2017. máj. 23. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Megvan az esélye. Csinálj holnap egy tesztet.. De elképzelhető, hogy csak ideges vagy és ezért késik.
2017. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
És miért nem védekeztetek kedves anyuka?
2017. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztetek, akkor lehetsz terhes (előváladék).


A tesztelésen kívül mást nem tudsz tenni, maximum imádkozni. Ha terhes vagy akkor elmondod anyukádéknak és eldöntitek mi legyen. Ha megúszod, akkor meg legközelebb ne legyél ilyen buta és felelőtlen.

2017. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Igen, van esély arra, hogy várandós vagy. DE mint írtad ma van az ideje, szóval nyugi. A tünetek pedig a menstruáció velejárójai lehetnek. Plussz szerintem rá is stresszelsz, hogy "mi van ha", ezért késhet (ha fog egyáltalán késni)

Egy tanács csupán: Fogamzásgátlót feliratni nem lenne hátrányos, ha már gumival nem akarjatok csinálni. Ez nem játék!!! Elmész időpontot kérni. Vagy ha már úgy van akkor kivizsgálásra sincs szükség csak kivárod a sorod és Ennyi.

2017. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat.
2017. máj. 23. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb. 25% esély van a terhességre sajnos.
2017. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Igen nagy valószínűséggel terhes vagy...

Én is terhes vagyok és nekem is korán kezdődtek a terhességi tünetek

Talán lehetett volna annyi eszetek,hogy védekeztek

2017. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok azt elfelejtettem mondani,hogy a párom bennem sem ment el de az előváladéktól teherbe estem! Mi viszont nem bánjuk a babát
2017. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem a teszt 7hétig ki se mutatta a terhességet pedig elég jót vettem!Úgyhogy irány a nőgyógyász
2017. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem egy negativat, de mig mindig nem jott meg. Turelmesen varok meg hetvegeig.
2017. máj. 24. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!