Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes terhesen 3,5kg hízás...

22hetes terhesen 3,5kg hízás soknak számít? Védono szerint igen.

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugye viccelsz?
2017. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ honnan indult a súlyod. Amúgy nem sok.
2017. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sok! Ez semennyirol nem sok.
2017. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy sok.
2017. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy sok...

24 hétnél tartottam 10 kg hízásnál. Onnantól 3 kg jött még fel a végéig. A védőnő 1 szót nem szólt a 9 hónap alatt ezzel kapcsolatban.

Most 8 hónapos a babám, -6 kg az induló súlyhoz képest.


Ezt csak azért írtam le, mert vannak védőnők, akik tényleg a semmire szeretnek kekeckedni, de nem jelent semmit, sztem 10-13 kg plussz egy terhesség alatt reális. Te túl vagy a felén és eddig van rajtad 3,5 kg, ami SEMMI...

2017. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem minősítem a védőnődet....egyáltalán nem sok!
2017. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, ő mennyit hízna. :)

Nem sok!

2017. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem sok. És amúgy sem lehet megmondani. Lehet, hogy ehhez már csak +2kg jön, ami összesen egyáltalán nem lesz rossz, de az is lehet, hogy +15. Vagy aki nem hízik semmi, és az uccsó hónapban felugrik 20...
2017. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy olyan o kolszabalyt hallottam,hogy amennyi feljött felidoig azt s zorozd meg 3-al és annyi lesz az össz sulygyarapodasod. Ha így nézem,akkor sem sok... nem akarok senkit sem bántani (vagy mégis? :) ) ,de nehan védőnő olyan "okos" tud lenni. Ne hagyd magad nyomasztani!
2017. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem sok...maximum akkor, ha túlsúllyal kezdted. De akkor is csak azért mert még csak most fog feljönni a nagyja. De még akkor is bőven tökéletes :) 27 hetesen +4 kilónál járok. Túlsúllyal kezdtem (95kg) Védőnő szerint ez jó csupán tankönyv szerint számít soknak és nem azért mert jelen pillanatban sok, hanem mert innentől jön a nagyja. De ő is mondta teljesen jó így és, ha figyelek akkor a végére tényleg nem lesz semmi gond :D


Ha meg nincs túlsúlyod akkor meg totálisan szép eredmény :)

2017. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!