Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vervetel? Vervetel elott...

Kavics1 kérdése:

Vervetel? Vervetel elott leesett a vert vevo no kezebol a Tu a foldre kupak nelkul.

Figyelt kérdés
Kozvetlenul elotte hogy en kovetkeztem. Majd megszurt vele. Szerintetek elkaptam valami fertozest? 25hkm.
2017. jún. 15. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért engedted?

Ha szerencséd van, nem kaptál el semmit.

2017. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Ez kizárt. Tuti, hogy cserélte csak nem láttad.
2017. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért engedted, de nem valószínű, hogy elkaptál bármit is.
2017. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűtlen, hogy bármi bajod lenne (elkapni meg pláne nem tudnál így semmit), ugyanakkor én ott helyben kicsaptam volna a palávert. Nem azért, mert baj lehetne belőle (ennek 0,000000000001% az esélye), hanem magával az elvvel vannak óriási gondok! Egészségügyben így nem lehet viselkedni.


Ugyanakkor azt is nehezen hiszem, hogy a kupakot strangulálás és vénatapi előtt levette volna, az meg külön hihetetlen, hogy valaki leejtse, majd a beteg előtt megszúrjon vele. Még magyar körülmények között is.


Hol volt ez? Ha valóban így volt, én jelezném a vezetőség felé.

2017. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Én kértem volna, hogy cserélje ki, ha nem cserélte volna, otthagytam volna. Gondolj bele, arra a földre esett le, ahol mások kutya- és macskasz...os cipővel mászkálnak...

A tű meg steril kell, hogy legyen. Na ez minden volt, csak nem steril.

2017. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Kutya macska korhazban ???

Igen sulyos agyhianyt fog okozni

2017. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: az utcai cipőd talpát megnyalnád, légy szíves? Na azon ilyen nyomok vannak.
2017. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!