Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már így vki? mik az...

Volt már így vki? mik az esélyek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
8hetes vagyok,ma voltam dokinal mert nagyon enyhe barna folyasom volt,a doki azt mondta bevérzések vannak a méhemben,nem ad túl sok esélyt 😢 Van vkinek tapasztalata ilyennel?első babám és nagyon vártam már 😢
2017. jún. 15. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Progit adott legalább? Többet nem tudsz tenni, mint progi és abszolut pihenés...
2017. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem anno 19 hetesen volt egy hét kórházam, mert elöntött a piros vér. Azt mondták h TALÁN hematóma miatt.

Azóta 21 hónapos :)

Igaza van az elsőnek, szigorú pihenés és tényleg jó lenne a progeszteronpótlás.

2017. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ascorutin-t es duphaston-t kaptam,nem mondott semmit,hogy mit szabad mit nem,vagy hogy szigorú pihenés,csakis azt hogy együttlét kizárva.ugy köszönt el,hogy nem sok esélyt ad.. 😢
2017. jún. 15. 12:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig nem derült ki miért van vérezgetés,de utrot kaptam. 10 héten látta csak a doki a hematómát, de addigra a baba nagyobb volt és mellette volt a bevérzés nem fölötte. Sétálni küldött, némi élet tilalom volt, nehezet nem emelhettem. Szedtem magnéziumot meg rutascorbint marék számra. Ezek vény nélküliek. A 11. hét közepére nem látta a doki a hematómát, a baba jól volt. Szóval fel a fejjel.
2017. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mellette mutatta de tobb helyen is,nagyon elszomoritott :(
2017. jún. 15. 14:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem probàlj kicsit megnyugodni és intenziv fekvés.Idő kell mig felszivodik,ahoz meg rengeteg pihenés.Ènis át estem rajta és nagyon nehèz nem agodni es nem a legrosszabra gondolni,szerintem az orvosod elég hamar lemondott a babàrol.Még minden rendbe jőhet.
2017. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is azon voltam kiakadva,mert oke hogy felkeszit hogy ne erjen hirtelen ha vmi gond van de ennyire nem kellett volna sztem lemondani.mert igy tenyleg csak elkeserit,aztan az idegeskedes biztos jot tesz 😡 De azert ti eltetitek bennem a reményt,köszönöm szépen 
2017. jún. 15. 15:24
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyik-másik doki akkora paraszt....35 évesen lettem terhes,megyek dokihoz nagy boldogan,hogy hivatalosan is mondassék ki a dolog,erre így fogad:"és meg akarja tartani?!??" Kár,hogy a hangsúlyt nem lehet leírni.olyan volt mintha hülyének nézne hgy örülök.

Én is véreztem az elején,Utrogestant kaptan,és most 10 hónapos a fiam.

2017. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! :) beszélj hozzá, mondd a babának, hogy tudod, hogy nagyon erős és gyorsan túlnő minden ilyenen, legyen ügyes, stb. :) pihenj minél többet, szexszre még csak ne is gondolj ( :D ), de azért egy-egy laza séta a szabadban jót tesz.
2017. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6 os vàlaszolo vagyok,most vagyok 9 hetes és nekemis hematomán vol csak hálaistennel felszivodott.Engem szigoru fekvésre itéltek,csak pisilni,zuhanyozni meg 5 perc séta.Hàziminkàt eggyáltalàn nem végezhettem,ha még nemvagy tàppénzen akkor irasd ki magad.Énis minden nap beszélek hozzà😊
2017. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!