Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja késik a menstruációm,...

2 napja késik a menstruációm, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Eddig mindig össze vissza jött meg, viszont az utolsó 2 hónapban mindig 13.-án jött meg. Aztán elvesztettem a szüzességem közvetlenül menzesz után. Semmi jele a terhességnek pedig már egy hónapja tortént de már 2 napot késik és nagyon félek. Védekeztünk is de elővàlladékos kézzel ujjazott meg. 2 napja furcsa érzés van a hasamban.
2017. jún. 15. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

azt a furcsa érzést lehet csak úgy hívják: idegesség, gyomorgörcs.

lehetsz terhes. vegyél egy tesztet, utána okosabb leszel,de ugyebár az sem 100%... a doki tud biztosat mondani

2017. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Holnap tudok venni tesztet
2017. jún. 15. 17:19
 3/19 anonim ***** válasza:
1. vagyok... nem az a lényeg amúgy hogy 13-án jött meg, hanem hogy hány nap telt el a mensid első napjai között. de mivel 2 nappal ezelőttre vártad, emiatt lehet az a fura érzés :) várj még pár napot, utána tesztelj. (mikor nekem késett, 1 hét után hívtam a dokit h mennék, mert hát ez van. ha ide kerülsz, egy tesztet csinálj előtte, mert arra ugyis rákérdez hogy volt e, mit mutatott. megvizsgált a doki, és mondta hogy ugy tűnik készülődik megjönni, aznap meg is jött :) )
2017. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az előző mensim óta 34 nap telt el az első naptól számítva
2017. jún. 15. 17:25
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha kinyomom a hasamat akkor korog egyet
2017. jún. 15. 17:34
 6/19 anonim ***** válasza:

és előtte a 2 mensi között?

amúgy én még mindig arra tippelek, hogy csak az izgalom miatt van ez. hány éves vagy?

2017. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Elotte a ket mensi kozott 32 nap, 15 éves vagyok
2017. jún. 15. 18:06
 8/19 anonim ***** válasza:
belefér még, ne parázz :) ha nagy stressz ér, amiatt bizony késhet, kimaradhat 1 hónap. annak idején nekem volt olyan év, hogy 2havonta mensiztem csak. azt mondta a védőnő, hogy 18 éves koromig kell beállnia. aztán 20 évesen is volt hogy kimaradt random 1-1 hónap, na ilyenkor idegbeteg voltam, hogy most terhes vagyok e vagy sem, pedig védekeztünk, előváladékra pedig esély sem volt :)
2017. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor semmi esély terhességre? Még meg is néztük, hogy kiszakadt-e és nem. Előválladékban meg nincsenek spermiumok ugye?
2017. jún. 15. 18:20
 10/19 anonim ***** válasza:

Lehetnek spermiumok az előváladékban is, de azért főleg mensi után közvetlenül történt ujjazástól ne parázz ennyire. Nem mondom, legközelebb figyeljetek oda erre is, mert voltak már csodák, de inkább nyugodj meg. :) ha pár nap múlva sem jön meg, csinálj tesztet. Vagy ha megnyugtat, már holnap és lehet, hogy mire megnyugszol tőle meg is jön.

Okosan, nem jó 15 évesen teherbe esni! :)

2017. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!