Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mekkora volt a pocakja...

Kinek mekkora volt a pocakja 19 hetesen?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok és nem igazán van pocakom. Nektek mikor kezdett el nőni? Hallottam már hogy van akinek 20. hét után nőtt hatalmasat.

2017. jún. 16. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Még 24. hét körül sem volt nagy a kisfiammal, kb. mint aki hízott egy kicsit. 40. Hétre sem lett nagy, nem volt sokkal nagyobb, mint egy átlagos cukorterheléses 24-28. hetesnek. Hallgattam is eleget kéretlenül... Szóval nem mindenkinek nő hatalmasat később se. Itt is olvastam több olyan hozzászólást, hogy nem hitték el az illetőnek a kórházban, hogy szülni megy, annyira nem volt hasa. Nem ritka ez se egyáltalán.


Most 16 hetes vagyok, többedik terhesség, ráadásul ikrekkel, mégsincs nagy pocakom, pedig a napokban voltam dokinál, a méhem már majdnem a köldöknél tart, ami egy babás terhességnél a 20-22. hét körülre van, mégsincs még pocakom. Megint olyan, mint aki felszedett egy kicsit.

2017. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb semekkora sem volt, ugy neztem ki max, mint aki jol bevacsorazott. Meg a masodik gyerekkel sem volt pocakom kb 23. hetig.

Utana sem volt olyan, hogy hirtelen hatalmasat nott, a vegere is inkabb kisebb volt. A gyerekek szep sullyal szulettek ettol fuggetlenul, viszon hiaba vagyok vekony, a hasfalam izmos, szerintem az "tartotta" vissza a pocakomat.

2017. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első babámmal semekkora, 24 hetesen kezdett látszani.

Második babámmal látszott valamennyire de nem volt egyértelmű, reggel kb mint aki rendesen bekajált. Napközben a puffadástól nagyobb volt.

2017. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem látszott és később is nagyon pici volt, 36. héten szültem, pár nappal később semmi hasam nem volt, ez az egyik előnye, a másik, hogy nem kell nagy terhet cipelni, persze kaptam beszólásokat, de a dokik azt mondták teljesen normális a kicsi terhes has is.
2017. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok és hát nekem se igazán nagy. De a nőgyógyász szerint ez semmit nem jelent, mindenki más testalkat, más típus. Mondjuk én magas vagyok, hosszú, vékony derékkal, így úgymond bőven van helye a babának bennem nagy pocak nélkül is :)
2017. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!