Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes magzat milyen gyakran...

30 hetes magzat milyen gyakran mozog?

Figyelt kérdés

én kb reggel délbe meg este érzem de van hogy órákig nem.

egy egészséges magzat mozgását folyamatosan lehet érezni ?


2017. jún. 16. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem lesz folyamatos a magazatmozgás érzése. Te sem mozogsz 0-24-ben.
2017. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor az hogy vannak aktiv időszakok kb 4x egy nap aztán semmi az ugy oké ?
2017. jún. 16. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még szülés előtt közvetlenül is használtam időnként a szívhangfigyelőt, még a 39-40. hetes magzatom is annyira el tudott bújni. Másnak meg kirúgja az oldalát már huszon-hetesen. Minden baba más. Úgy tudom, 10X kell érezni naponta magzatmozgást az utolsó harmadban.
2017. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de ezt sosem értettem 10 mozdulat vagy 10 x aktiv időszak ?

mert van hogy 1 perc alatt rúg négyet is :)

2017. jún. 16. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok, nekem sem mozog egesz nap.

Vannak aktivabb idoszakai, sokszor etkezes utan, meg lefekveskor a legaktivabb.

De ha a hatamra fekszem, vagxuhatra dolok akkor is sokszor elkezd mocorogni.

Szerintem ez teljesen normalis, nem kell egesz nap mozognia, meg most mar lassan kevesebbet is fog, mert mar nem lesz annyi helye ficankolni :)

2017. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok és délelőtt fent van akkor inkább nyújtózik, majd elalszik... és délután mocorog többet meg este.... Babák is alszanak sőt többet mint mi így nem mozoghatnak mindig :) Alapvetőne 30 hét felett 20 mozgásnak kell meglenni délután 6-ig. Az nem is olyan sok :)


Sőt gyanítom éjjel is mozog, mert nekem hetente egyszer farosba vágta magát és nekem fel sem tűnt. Én nem ébredek arra, hogy földrengést csinál a pocakomban :)


Jó egészséget :)

2017. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!