Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes terhes vagyok. Ma...

16hetes terhes vagyok. Ma reggel megcsipett egy darázs. Hivtam a védönőt és a háziorvost is. Mindkettö megnyugtatott,de nekem egész nap ezen jár a gondolatom. Ez okozhat problémát?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá allergiás,mikor nem voltam terhes,akkor is többször csipett már meg.
2008. okt. 16. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nyugi, ha nem vagy rá allergiás, akkor nem lesz baja a babának. Engem is csípet meg darázs, semmi gond nincs. Ne aggódj, és bízz az orvosodban. További boldog babavárást! 34 hetes kismama.
2008. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2008. okt. 16. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt,hogy örülj neki?Ne haragudj nem rossz szándékból írom ezt.Ha megcsípett és nem lett bajod ellenanyagod van ellene.Simán átadtad ezzel a gyerekednek is ezt a védekezési módot!Mindazon által együtt érzek veled!Remélem mielőbb elmúlik a fájdalom!
2008. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia a babódnak biztos nem lett semmi baja egy darázs csípéstől. Engem 8-hetesen csípett meg és minden okés a picurral.
2008. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!