Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek most terhes lesz...

Szerintetek most terhes lesz vagy meg nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretnem kerdezni toletek hogy baratnommel tegnap csinaltunk valamit elmentem benne es 2 honapja gumiba csinaltuk miota nem szedi a fogamzasgatlot 3 evig szedte es kb 2 honapja mar nem szedi es azt szeretnem kerdezni hogy most terhes lesz vagy lehet terhes? Vagy meg nem lehet terhes?

20/F


2017. jún. 17. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Szegény barátnőd!

Miért, ha gyereke lesz, akkor mi van?

2017. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mond mibajod? Normalisan tettem fel a kerdest
2017. jún. 17. 16:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló tablettának már nincs hatása, szóval védekezés nélkül szexeltetek. Teherbe lehet így esni.

Mikor jött meg legutóbb a menstruációja?

2017. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 hete volt neki
2017. jún. 17. 16:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
csináltatok valamit? Attól függ mit. Ha sütit sütöttetek akkor nem lehet terhes, de ha védekezés nélkül szexeltetek, akkor nagyon is esélyes, mivel a peteérés környékén volt. Én rohannék esemény utániért.
2017. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Ügyik vagytok, a legjobbkor a gyerekhez! *taps*


ESEMÉNYUTÁNI, vagy fizetni fogsz, mint a katonatiszt. Ha a leendő após nem ver péppé előtte.

2017. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Apukaja meghalt tavaly.

Szeretnenk gyereket csak biztosra akartam menni koszonm a valaszokat es h nem hulyesegeket irtatok koszonom

2017. jún. 17. 16:38
 8/13 anonim ***** válasza:
4%

Szedés abbahagyása után legalább 3 hónap kell, mire a fogamzásgátló kiürül a szervezetből.

Annyi nem telt el.

Úgyhogy esélytelen.

2017. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Kedves utolsó! Tavaly szeptemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, novemberben estem teherbe, és alig több, mint egy hónap múlva születik meg a babám, Úgyhogy nem esélytelen.
2017. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%

"Szedés abbahagyása után legalább 3 hónap kell, mire a fogamzásgátló kiürül a szervezetből.

Annyi nem telt el.

Úgyhogy esélytelen."

Csak hogy tudd, a mai, modern fogamzásgátlónak elég mindösszesen egyetlen nap is, hogy kiürüljön a szervezetből, mivel annyira kevés hormont tartalmaz. Te még nem haladtál a korral, ugyanis, amit leírtál, az kb. a 10-15 évvel ezelőtti fogamzásgátlókra volt igaz.

Ami tény, hogy abbahagyás után kellhet bizonyos idő a szervezetben (de a legtöbb nő esetében nem kell), hogy beinduljanak újra a természetes folyamatok, amik kellenek ahhoz, hogy valaki teherbe tudjon esni. De nem mindenkinél. Tehát gyakorlatilag onnantól fogva, hogy abbahagyja valaki a fogamzásgátlót, másnap már nincs semmilyen védelem, ergo lehet terhes. Nem véletlenül nagy gond, ha kimarad egy szem a szedésnél.

2017. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!