Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes a barátnőm?

Milka111 kérdése:

Lehet hogy terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

A múlt hónapban(05) 8-án kellett volna megjönnie a menstruációjának. Mindig kesik neki 4-5 napot és akkor sem jött meg. Aznap itt volt nálam és mivel nem volt meg neki pettingeltünk. Gumi nem volt rajtam és egyszer egy nagyonkicsit becsúszott. Azonnal kivettem, még nem akarunk szexelni, fiatalok vagyunk. Erre másfél hetet késett neki. De aztán megjött és azt mondta hogy fura allaga volt. Utána lehet megváltozott, erről nem beszétünk. Rendesen megvolt neki amíg kell, és nem pecsételő vérzés volt. Sokat olvastam a terhesség jeleiről es eddig nagyon semmit nem mutatott. A háta fájt, de gerincferdülése van. Ezen a héten sokszor volt fáradt, de ez a suli miatt is lehet. Azt se tudom hányadik hétben lenne, és hogy akkor milyen tünetei lennének. Ő nem fél, én aggódósabb típus vagyok és azért eléggé félek ettől az egésztől. Hiszen egyáltalan sem vagyunk abban a korban, ahol gyereket kéne vállalni.

Kérlek segítsetek.

06.16.



2017. jún. 16. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon kicsi az esélye, de nem 100%-ig kizárható.

Egyébként ha nem vagytok abban a korban, talán nem kéne eszetlenül szexelni. Vagy kéne bevenni esemény utánit. De a ti dolgotok.

2017. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szexeltünk. És még nem is fogunk egy jó darabig.
2017. jún. 16. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem terhes.

Az nagyon helyes, hogy féltek a nem kívánt terhességtől! Gyakoroljátok együtt a gumi felhúzását, próbálgasd te is egyedül, meg nem is árt, ha van nálatok. És ha egyszer szükség lesz védekezésre, nem illan el a hangulat, amíg bénáztok a felhúzással.

A szexuális kultúra része, hogy tudjátok megfelelően használni.

2017. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. En feltudom huzni, tudom hogy kell. Van is a szekrenyemben csak mivel meg egyikunk sem keszult fel arra, igy meg nem csinaltuk.
2017. jún. 17. 07:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha beraktad neki, akkor szerintetek mit csináltatok? Nem szeretnélek megijeszteni, de már a szüzességét is elvetted :-O De szerencsére biztosan nem terhes.
2017. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!