Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos visszeres lett a...

Sajnos visszeres lett a combom és tegnap észrevettem hogy már a nemiszervemen is megvastagodott az ér! Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondja hogy így lehet hogy nem szülhetek simán, az orvos pedig hogy a terhesség vége felé valószínűleg injectiózni kell és majd meglátjuk!Volt esetleg valakinek ilyen problémája?
2008. okt. 16. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lett egy közvetlenül a hüvelyem bejáratánál két hete (a 34. hétben vagyok most). Annyira nem zavaró, nem is túl nagy, csak ha sokat ácsorgok, akkor észrevehető, reggelre mindig visszahúzódik. A szülésznő annyit mondott, hogy meg kell nézni, hogy szülésre milyen állapotban lesz, mert ha nagyon megdagad, vagy nagyon olyan helyen van, ami zavarhatja a gátmetszést, akkor tényleg akadályozhatja a hüvelyi úton történő szülést és ki is durranhat, ami nem lenne jó. De azt mondta, hogy ez extrém eset, általában meg lehet szülni simán genitális visszérrel.
2008. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm májusban szült, neki is ez volt a problémája, s őt inkább császározták, nehogy gátmetszésnél, vagy csak úgy magától szétpattanjon, mert ugye a nagy erőlködésben rengeteg vér oda szökik, s ahogy jön a baba, ő is nyomja majd.
2008. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én azért reménykedem hogy szülhetek simán:)
2008. okt. 17. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!