Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab? Nem nőtt a petezsák...

Missed ab? Nem nőtt a petezsák.6hetes kismama vagyok. Az orvos művi befejezést javasolt. Az napra. Kértem egy hetet, hátha nőne még. Még ha esélytelennek is tartja. Azt mondta, h nem mehetek többet abba a kòrházba, mert ellenkeztem.

Figyelt kérdés

Menjek máshova ha vérzés,vetélés lenne v műtét.Konkrétan elküldött.

Nem adott időpontot egy hét mùlvára.Ezt negteheti?


2017. ápr. 25. 12:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom de bunkó. Akkor se mennék hozzá ezek után ha nem küldött volna el! Keress mást, egy hetet én is adtam volna neki amúgy, hátha csoda történik. Sajnálom :(
2017. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

???? Nálunk csak egy kórház van, így ezt nem tudom elképzelni. Körzetek vannak vagy hogy?? Ettől függetlenül ekkoravparasztot még nem láttam.

Rutinos vetélőként szerintem akkorbis jobb várni, ha nem fejlődik, hátha magától indul a vetélés.

De hátha!!

A betegjogi képviselőt meglátogatnám..

2017. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

A kesobbi mehszaj es nyalkahartya problemakat meg lehet elozni ha megvarod a spontan vetelest.

Amig nem leszel lazas semmi bajod nem lesz tole.

Max 6 hetet ajanlok varni

Igyal gyogyteat az segit kiurulni a mehedet.

Kulfoldon nagyon ritkan csinalnak kaparast

2017. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Jól tetted menj másik orvoshoz es ha 7.hetig tuti nem fejlodik akkor azt mondom igaza volt. De most meg van esely. Bunko egy orvos
2017. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nem körzetek vannak.

Ez a Békéscsabai Réthy Pál kòrház.

Megyünk Gyulára.

Érdekel minket más orvos véleménye is.

Ha egy hét alatt nem nő a picike,akkor termèszetesen missed ab mellett döntök és ott remélem elfogják elvégezni,mivel ide nem jöhetek,de bìzunk a csodában,h nő.Béta hcg-m 10.000 felett és terhes tüneteim megvannak még.Az mit jelent,h petezsák mellett folyadéktartalmù képlet?

2017. ápr. 25. 13:40
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Látott egyébként valamit a petezsakban ? Nalam egyértelműen üres volt , ezert mar nem ellenkeztem. Vártunk egyébként a 8. Hétig akkor is . Nalam csak a petezsak nőtt , de üresen . Nagyon együtt érzek veled ! Nagyon bunkó volt az orvos ! Nem is tudom hogy lehetnek ilyenek mikor ez egy nőnek amúgy is szőrnyu ...es akkor még földbe döngől ! Nagyon sajnálom ! Hallgass a megerzeseidre , ellenőriztesd később ujra hogy mi a helyzet . Es a többieknek igazuk van ...ha mégsem lesz belőle baba lehet a termeszet meg is oldja . Nagyon szorítok neked !!
2017. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy.Lelkileg megvisel nagyon ez a dolog.Az orvos viselkedése pedig kritikán aluli,ha véreznék se menjek be,az egyenlő nekem azzal,h fel is fordulhatok,ha rajta mùlik.Könnyeimmel küszködve jöttem ki tőle.Hogy lehet ilyen rideg egy szülész-nőgyògyász. Megyünk másik kòrházba.
2017. ápr. 25. 13:54
 8/30 A kérdező kommentje:
Ma vagyok 6hét+2nap.6mm petezsák,mellette 5mm folyadéktartalmù képlet. Nem tudom mit jelent.
2017. ápr. 25. 14:05
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szorítok neked. Az orvos ezt nem teheti meg. Hívd fel a betegjogi képviselőt. Hihetetlen amúgy mit meg nem engednek egyesek maguknak. Nekem 6 hetesen még szívhang sem volt.
2017. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Enyémnek sincs még szìvhangja.Orvos szerint nem is lesz.Nem mondta el,h mit jelent h van petezsák és nellette pedig folyadéktartalmù képlet.

Végül lett szîvhangod ?

2017. ápr. 25. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!