Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet belole ha nagyon...

Baj lehet belole ha nagyon sok sargabarackot es nektarint eszek?

Figyelt kérdés
15.hetes terhes vagyok, es semmit nem tudok enni csak ezeket, de ezt kb egesz nap. Nem lesz bajunk tole?
2017. jún. 19. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Maximum bef*sol. Mi más bajod lenne? Nekem volt olyan időszak, hogy hetekig csak héjában főtt krumpli, meg vajaskifli ment le, semmi olyan, aminek íze van. Senkinek nem lesz semmi baja tőle, egyél azt, amit kívánsz és jól esik.
2017. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Hasmenésen kívül semmi. Egyél, amennyit akarsz.

Egyébként én is sok gyümölcsöt eszem, igaz, nem kizárólag azt.

2017. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
A cukrodat lehet, hogy jobban megdobja, mint más, de alapvetően egészséges a gyümölcs, szóval ha nem megy le más, akkor ez van. :)
2017. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ettől mi baj lehetne? Én gyakorlatilag semmit nem ettem a terhesség alatt, mert minden visszajött, mínusz 15 kiló vagyok a terhesség után és még így is jó súllyal született a lányom.
2017. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor megnyugodtam! :)
2017. jún. 19. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom a pontos mennyiséget, de ha egy ember sokat eszik gyümölcsöt (pl mint a diétázók, hogy többségében csak azt eszik, hogy ne fogyasszanak szénhidrátot stb.) akkor akár hosszútávon el is hízhatnak. A gyümölcscukor is hizlal. Esetleg emiatt figyelj a mennyiségre, hogy fölöslegesen ne hízz.
2017. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Én egész tehesség alatt a lédús gyümölcsöket kívántam. Kb csak barackot, sárgadinnyét meg görögdinnyét ettem. Semmi baj nem lett. A kislányom is imádja a barackot😊
2017. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem se lesz semmi bajod. Én is meg vagyok veszve a gyümölcsökért, csak azt enném. Azért eszek mást is muszájból. 32 hkm
2017. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is rettentően sok barackot eszem. Semmi bajod nem lesz tőle. 23 hkm 😊
2017. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!