Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetei vannak egy...

Milyen tünetei vannak egy bakteriális fertőzésnek?

Figyelt kérdés
Elég sok folyásom van,ami néha sárgás,két hete nagyon durva volt,sötét sárgás,barnás,akkor kaptam az orvostól lactofeel hüvelygélt,egy hétig használtam,szépen el is mulasztotta,viszont mennyiségre még mindig több,mint anno terhesség előtt,és néha vizes,néha mintha testápoló lenne,fehér de ha megszárad sárga,néha vannak benne sárga "részek",és annyira félek,hogy esetleg bakteriális fertőzés,ami koraszüléshez vezet. :'( vagy annak vannak tünetei? 18 hkm
2017. jún. 20. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit leírtál,terhesség alatt normális.zöld,bűzös folyással irány az orvos,illetve ha viszketsz.a lactofeelt használhatod gyakrabban is
2017. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bakteriális fertőzésnek sincs feltétlenül tünete (nekem tünet nélkül, víztiszta, fehérre száradó folyással is kitenyészik valami mindig a keretből...) de jellemzően a zöldes, barnás folyás bacira utal. Azért merész a dokid, hogy elintézett egy kis hüvelyflóra-hekyreállítóval. Itt nálunk terhesség alatt egyből adják a klinikán a nystatinos kúpot, bármilyen rendellenes folyással megy a kismama. Ez egy széles spektrumú gomba és baktériumölő gyógyszertári kúp amúgy, nagyon hatékony.
2017. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!