Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Romlott turo rudit ettem...

Romlott turo rudit ettem veletlenul terhesen! Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

Szoval 13 hetes terhes vagyok, es kulfoldon elek. Az itteni magyar boltba vettem egy 5os csomag turo rudit, es egybol meg is ettem egyet. Hazaerve lattam hogy mar 1 honapja lejart a szavatossaga!!!! Majus 17-ig volt fogyaszthato! A boltba holnap visszamegyek es reklamalok, de en ma menjek korhazba? Az ize mas volt, de turo rudi ize volt egyertelmuen.


Baratom szerint nincs semmi baj, ezzel felesleges bemenni korhazba, de en aggodok!


Szerintetek tulparazom? Ti mit tennetek?


2017. jún. 20. 21:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
semmi bajod nem lesz max megfosat.
2017. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz.
2017. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Romlott tejtermék az azért nem méreg. Fáj valamid? Max némi hasmenésre tippelek, nem mennék én se kórházba. Azért durva, hogy egy hónapja lejárt, és alig érezni az ízén.
2017. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lehetett rossz, ha nem volt büdös, undorító és megetted. Felesleges ezzel kórházba menni. Mit csinálnának veled?
2017. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, max menni fog a hasad, de az se súlyosan. Nyugodj meg, az ideg többet árt.
2017. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Max hasmenesed lesz.

Ha romlott hust ettel volna, na akkor lenne gaz!


Egyebkent en is kint lakom 15 eve, a magyar boltok fagyasztva szallitanak szinte mindent, joghurt , tejfol, turo rudi is le van fagyasztva, ugy hozzak. Ezert nem volt baja.


Ettol fuggetlenul a Health and Safetybe bejelentenem oket.

2017. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igazabol masabb ize volt, de rafogtam hogy amiota terhes vagyok mindennek egy licsit mas ize van.


A hasam faj egy kicsit, de nem tudom hogy csak bekepzelem, vagy tenyleg.


Koszonom megnyugtattok. Korbazba nem tudom mit csinalnanak velem, de tobb mint 2 eveg vartam erre a terhessegre es nem szeretnek artani a babanak, foleg nem egy romlott etellel.


Koszi megegyszee mindenkinek a gyors es megnyugtato valaszt :)

2017. jún. 20. 21:41
 8/18 A kérdező kommentje:

6-os, vettem tejfolt, sajtot es turot is, mind lejart szavatossagu! Igaz nem 1 honapja de 1-2 hete. Mindenkeppen beszelek az illetekes szemellyel.


Koszonom!

2017. jún. 20. 21:44
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, nem lesz gond én terhesen romlott kakaót ittam, igaz csak egy hete volt lejárva 😄 de még csak a hasam sem ment.Boldog és egészséges babavárást!
2017. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi bajod nem lesz, max hasmenés, hányás. Semmi más, mint nem terhesen.
2017. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!