Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek 20-26 hét között...

Akiknek 20-26 hét között született a babájuk leírnátok mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
24. het alatt veteles van, nem szules, igy helytelen a kerdes.
2017. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szomszéd lany 22 hétre, fertőzés miatt. Reszleteket nem akartam tudni, nagyon sajnáltam.(a baba nem maradt meg)

Azota van ket egeszseges kisfia.

2017. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, 3. gyerekemet várom, tisztában vagyok vele. Érdemben nem tudtál hozzászólni, csak nagyon nagyon okosnak szerettél volna tűnni és valami olyat ideböfögni ami mindenkinek új..

Csak hogy te is értsd, egy 22 hetesen elhalt babát is megszoktak hüvelyi úton szülni, ha csak nincs egyéb indok ami miatt császár kell. De gyereket lehet 21 hétre is szülni, hiába vetélés mégis megszületik. De szerintem aki akarta megértette a kérdést.

2017. jún. 21. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

24. het alatt nem maradt meg meg baba, ezert itt a hatar a veteles es a szules kozott.

A baratnom babaja 27. heten halt meg, becsomozta a koldokzsinort :(

2017. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyat is tudok sajnos aki télen elcsúszott es levalt a lepénye. Kozepidos volt. :'( ezek annyira szomorú dolgok.
2017. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lepényleválást okozhat magas vérnyomás is.
2017. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!