Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha negativ lett a teszt akkor...

Milka111 kérdése:

Ha negativ lett a teszt akkor nem lehet terhes?

Figyelt kérdés

Majus 8-an voltunk egyutt, de nem szexeltunk csak a peniszemmel simogattam a puncijat. Kesett neki masfel hetet, de aztan megjott neki. Azt mondta hogy furva volt az allaga, de szerinte ver volt. Rendesen megvolt neki amig kell es nem pecsetelo verzes volt. Akkor nem csinaltunk tesztet.

En azota is ezen paraztam es most tegnap csinaltunk vegre egyet (06.20) negativ lett.

Tegnal kellett volna megjonnie a masodik havijanak, de meg nem jott . Ez belezavarhatott a tesztbe?

[link]



2017. jún. 21. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h nem terhes. De talan ha annyira nem volt benne biztos h az menzesz akkor inkabb van egy kishormon gondja , ha ez rendszeres h fura az állaga.
2017. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem most emlitette eloszor hogy fura az allaga. Majus 8-an kellett volna megjonnie neki. Utana elegge beparaztunk hogy terhes. O is nagyon stresszelt rajta. Lehet ezert kesett masfel hetet es ez okozta az allaganak a megvaltozasat is.
2017. jún. 21. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Szex után 2-3 héttel már mutatja a teszt, ha terhes.

Szex nem is volt, így pláne biztos, hogy nem terhes. Nem kell aggódnotok.

2017. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2x becsuszott, de aztan abba is hagytuk mert nem akarjuk meg azt csinalni. De hat negativ lett szval mar nem aggodunk.
2017. jún. 21. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szexeltünk, csak simogattam vele a punciját, aztán meg mégis becsúszott kétszer... Bírom az ilyeneket. Ha így lassan kiderül, hogy hát végül is még ez is, meg az is, meg izé, akkor mi lehetett ott még?
2017. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!