Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki 7-8 hetes terhes?...

Valaki 7-8 hetes terhes? Tobbi lent

Figyelt kérdés
milyen tuneteitek vannak ? Mit mondott az orvos ?

2017. jún. 19. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A héten vagyok 9 hetes.

Kb. 1 hónapja feszül, nő a mellem, most már fáj is.

Puffadok, enyhén fáj a hasam néha.

Hányinger nap folyamán többször rövid ideig.

Hányás ma reggel volt. Előtte a multhéten 1*

2017. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En ma vagyok 9 hetes epp😍Hányingerem eleg kemény de mar csökken mint volt hányni nem bírok :/ , puffadas az folyamatos , néha mell fájdalom es viszketes , halistennek a hasszurka nagyjából elmúlt néha néha azert van hogy csipked de nem jellemző :) 7-8 hetesen ugy gyötört a hányinger hogy ejszaka sem tudtam aludni hányni akkor sem tudtam :/

Neked?

2017. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi, teljesen jól vagyok. :)
2017. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia! Én 7 hetes és 5 napos vagyok. Mikor a teszt pozitiv lett onnantol folyamatos mensiszerű görcseim voltak. Valahogy a 6 hét közepe fele megszünt. Most hànyingerem van elég gyakran egyszer hànytam is. Sokat vagyok gyenge és fáradékony. Vannak ételek amit nem tudok megenni és szagundorom is van. A mellem érzékenyebb.
2017. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem sincs semmi tunetem majdnem semmi , hanyinger nincs , mellfeszules ritkan , de mas semmi :)
2017. jún. 20. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj a tünetmentesség miatt, örülj neki, szerencsés vagy. Én 16 hetes vagyok, egyszer sem volt hányingerem, nem fájt semmim, semmi bajom nincs. Egyedül annyit vettem észre magamon, hogy sokkal hamarabb elfáradok, de ezen felül semmi kellemetlenség nincs. :)
2017. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben :D gratulalok neked is :)
2017. jún. 20. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!