Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis, hogy delutanra...

Normalis, hogy delutanra bekemenyedik a hasam?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok, es delutanra mindig olyan teltsegerzetem van mintha szetpukkanna a hasam. Mintha tele lennék levegovel meg kajaval is. Olyan neheznek erzem magam. Reggel es kb 5ig minden oke, de estere ilyen lesz. Szedem a magneziumot. Ez normalis ? Elso baba.
2017. jún. 21. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Pihenj többet és mindenképp említsd meg az orvosodnak
2017. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem keményedés hanem puffadás. Nekem is volt. Nálam a kóla segített. Mikor ez a teltségérzet volt megittam egy pohárral 1,5-2 decit és teljesen elmúlt. Vagy utána ebéd után is ittam egy kicsit hogy segítse az emésztésem és akkor estére nem volt ez a rossz érzés. 2-3 hét volt ilyen , utána elmúlt. Most megint ez van de most már egyre kisebb a hely odabent, 32. hétben vagyok, ezen már a kóla nem segít. 😊. Tudom nem egészséges a kóla, egyébként nem szoktunk inni, itthon is csak akkor van ha vendégek jönnek. De abban a pár hétben sokat segített.
2017. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De a kola nem puffaszt? Szensavas. Kiprobalom azert koszi :)
2017. jún. 21. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Puffadás, normális a nap végére még nem terhesen is voltam így. A pihenés mondjuk nem árt, aludj egy nagyot délutánonként, jót tesz.
2017. jún. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen a többiek jól leírták ez bizony a terhességi puffadás :D Kicsit másabb érzés, mint egy sima puffadás, mert nagyobb területen lehet érezni. A keményedés az is hasonló, de rosszabb. Ott fáj, feszül, és kézzel tapintható, hogy az egész hasad alul felül mindenhol kemény.


Kerüld a puffasztó és a savat csináló dolgokat! (nekem a narancs okozta a legnagyobb puffadást O.o)


A kóla tényleg segíthet, de nem egy vödörrel :D


Minden jót!

34hkm

2017. jún. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!