Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nem baj ha bekeményedik és...

Az nem baj ha bekeményedik és feszül az egész hasam mert sokat vagyok egyszerre lábon?

Figyelt kérdés

Előfordul hogy itthon sok mindent csinálok egyszerre (persze ha nem lennék terhes nem számít soknak). A lényeg, hogy folyamatosan csinálom hogy végezzek vele: főzés, mosogatás...egyebek. Tehát nem ülök közben. És akkor észrevettem hogy mostanában már az egész hasam keménnyé válik és úgy érzem majd szétszakad úgy feszül ilyenkor ha "sokáig" nem pihenek és ülök le.

Ez most baj vagy nem lehet ebből probléma?

31 hetes múltam


2016. nov. 7. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem olyan jó, tarts közben kis pihenőket, ülj vagy dőlj le 5-10 percre, utána folytasd a házimunkát.
2016. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!