Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 6. hétben járok terhességem...

Likary kérdése:

Kb 6. hétben járok terhességemben. Tegnap este kicsit pecsételtem. Mit javasoltok menjek orvoshoz vagy inkább várják még?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindenképpen elmennék! Inkább feleslegesen, mint aztán baj legyen belőle. Lehet semmisége, de lehet hormonpótlásra van szükséged.
2017. jún. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Naponta kiirja ezt valaki! Es a valasz mindig ugyanaz: verzessel azonnal orvos, ha meg akarod tartani. Mire varnal?

A pecseteles is verzes. Lehet hogy artalmatlan, de lehet hogy progeszteron potlas nelkul elmegy a baba. Miert kell otthon ulni es varni hogy na vajon melyik?? Amikor meg lehetne elozni.....nem ertem.

2017. jún. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Neked már tegnap este óta el kellett volna menni az orvoshoz.Akarsz gyereket?
2017. jún. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hormonpótlást fog adni, ne halogasd, minden nap számít!
2017. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is javaslom a dokit! Az a biztos! Ha tudsz sajathoz!


En a korhazba ugyeletre rohantam, ahol az ugyeletes doki, bunko paraszt modjara a fejemhez vagta, hogy minek jottem be, vagy megmarad vagy nem????!!! Azert nagy nehezen megvizsgalt, latta a petezsakot es a sejtheto volt a csemete is.... javasolta menjek vissza, ha erosodik, ra 3napra erosodott... vissza ugyeletre ahol megint ez a paraszt volt... megvizsgalt megint... arra jutott, hogy mar lehet el is halt....sot mar a picur sem sejtheto! Annak ellenere, hogy a petezsak szabalyos volt es nott is.... szerencsere elobb tudott fogadni a dokim, o gyorsan irt fel hormont, megnezett ultrahangon, rendben talalt mindent, rá két hétre szívhang is volt!


Bar az en esetem az ugyelettel nem volt olyan pozitiv, de akkor is ujra rohannek!:)

2017. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!