Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyom. Az...

5 hetes terhes vagyom. Az eleje ota gorcsol a mehem kornyeken. Viszont este nagybegorcsoltem. Verzes nem kiserte. Lehet veteles?

Figyelt kérdés
Vagy mivel elotte megettem egy nagy tal epret + cseresznyet, es megtetoztem egy nagy zacsko chipsel, hogy esetleg ettol. Vagy meg arra gondolok hogy ket hete nagyon megvagyok fazva, kohpgok is eleg rendesen. Mar a hasam is faj tole.
2017. jún. 9. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos megeshet! De nem biztos! A verzes nem jelent jot sosem! Én biztos bemennék az ugyeletre a helyedben!
2017. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el szedni magnèziumot. Egyébként a terhesség elején a görcsök normálisak amíg nincs vérzés!! Amint van akár csak pecsételés is azonnal orvos!
2017. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Epwgorcstol nem verzel

5 heten semmit nem lehet tenni

2017. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem volt verzes, ezt irtam! De szedem a magneziumot tegnap kezdtem el, napi 3-mat. Mar tegnap nem gorcsoltem ugy ahogy szoktam, ejszaka meg nem volt semmi.
2017. jún. 10. 06:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen, ha csak nem a tobbedig vetelesed lenne, az eg vilagon ssmmmit nem tesznek a korhazban. Nem is rudnak mit, mert max petezsakot lat.


Miert eszel ossze mindent mar igy az eljen! Persze, egyel barmit, barmikor, csak mertekkel.

Am teljesen normalis ha van valamifele hasi panaszod. Verzes ne legyen.

Pihenj amikor csak tudsz!

2017. jún. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mar ne is haragudj, de azert csak azt eszem meg ami jolesik. Nem eteltanacsadast kertem.
2017. jún. 10. 07:59
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: ha szeded a magnit ès elmúlt a görcs akkor nem kell aggódni!!

De pihenj sokat és ne cipekedj,stb. Az első 12 hét kritikus tudod gondolom,ilyenkor duplán kell vigyázni magatokra! :)

2017. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt eszel amit akarsz persze de akkor ne csipogj ha a sok ossze vissza zabalt dologtol hascsikarasod es epegorcsod lesz.
2017. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom 2-es :) sokat pihenek, hala isten van ra lehetosegm.
2017. jún. 10. 09:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
:) értem en h nem kertel étkezési tanácsot, de en ezekek utan hánytam is nemcsak gorcsoltem. Kicsit utólag vicces de egy hasmenésre meg az azt megelőző hasgorcsre en is azt hittem meg az elején h elveteltem, de nem. Meg anyukamat is felhivtam ejjel :) A magnézium segített nekem meg a pihi is, de mivel az nem fájdalomcsillapító igy kell par nap amig elkezd hatni. Ne gondoljak olyanokra h elvetelsz. Szurkolj a babának h nem.
2017. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!