Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Szex...

7 hetes terhes vagyok. Szex utan begorcsoltem, amit aztan egy darabig most hanyagolunk is. (? )

Figyelt kérdés

Viszont most mar masodszorra fordult elo az, hogy olyan almom van, amibe parommal szeretkezek. Viszont utanna meg arra ebredek fel, hogy gorcsolok.

Na ilyenkor mit lehetne tenni?


2017. jún. 22. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi kerüljük az együttlétet minden terhességem alkalmával. Ennek több oka van, lényeg hogy így láttuk jónak. Az álmok ellen semmit nem tudsz tenni, így az ellen sem hogy álmodban legyen orgazmusod. Szedj magnéziumot.
2017. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azzal nem tudsz semmit kezdeni, hogy álmodban orgazmusod legyen nyilván, nem tehetsz róla. Az első jól mondja, szedj magnéziumot!
2017. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából ahogy előttem is írták, az álmok azok álmok, azt nem tudod kikerülni, az együttléteket függesszétek fel legalább a 12 hetes uh-ig. Szedjél kicsit több magnéziumot főleg este. Jó egészséget kívánok!
2017. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annál a szexnél, amikor begörcsöltél orgazmusod is volt? Csak azért kérdezem, mert az orgazmus méh összehúzódásokat okoz, amit görcs kísérhet. Ez nem jelenthet problémát, se vetélést. Ha viszont nem volt orgazmusod csak simán begörcsöltél, akkor beszélj dokival, addig pedig hanyagoljátok az együttlétet.
2017. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem NEM terhesen is orgazmus utáni görcseim vannak. Fáj, de hát ez van.

Mikor terhes voltam ugyanez... nagyon féltem, hogy baj lesz, ugyanígy álmodtam hasonlókat, álmomban spontán orgazmusom volt.

A nőgyógyász megnyugtatott, hogy nem lesz ezzel baj, magnézium+b6 és csak jobban érzem a méhem,mint az átlag. Mondjuk engem a menstruáció is megviselt mindig. Szülésnél is minden összehúzódást fizikailag éreztem, nem csupán a görcsök miatt.

Nekem ezt dobta a gép, lehet, hogy hasonló cipőben jársz... orvos mit mondott? az álombeli orgazmus nem elkerülhető ugye :D

2017. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!