Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamák ti már...

20 hetes kismamák ti már megtudtátok milyen nemű a babátok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szégyenlős eddig mindig takarta magát.
2017. jún. 22. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
19 hetesen már tudtuk :)
2017. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk csak 24 hetesen mutatta meg magát a kisasszony :)
2017. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23 hetesen tudtuk meg.
2017. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
12 hetesen már megmondták, hogy lány. 17 hetesen volt a következő ultrahang már a saját orvosomnál, ott is megkérdeztem, hogy megnézné-e. Lemérte, amiket kellett rajta, aztán benézett alulról a lába közé és ő is mondta, hogy lány. Én őszintén nem értem hogy nem tudják némelyek megmondani. Akkor mást hogy néz meg rajta (csontok mérete, körfogatok, átmérők, ujjacskák, a szögek, amiket az ujjacskák, a lábfej bezárnak stb. stb.) Vagy ilyeneket mások nem is néznek? Mert hát ehhez képest a minimum az, hogy látja mi van a lába között... Én nem is tudnék olyanban megbízni, aki ennyit nem tud megnézni, akkor egy-egy rendellensség jelét, ami ennél kisebb és több szögből helyről mérendő hogy a fenébe vesz észre?
2017. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont azon gondolkoztam, hogy hogy nem tudják valahol megmondani, meg mi az, hogy "takarta" magát. Keresztmetszeti képeket ad az UH, nem is tudja takarni magát. Szerintem itt még az irány mindegy is, ahogy mozgatja a fejet, a keresztmetszeti képekből látnia kellene a dokinak, hogy kuki vagy punci van ott.
2017. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is 13 hetesen megmondta az orvos, hogy valószínű kislány, aztán a 18. héten már biztosra mondta. Azóta voltunk már 2-szer és egyértelműen látszik mindig, hogy kislányunk lesz.

29 khm

2017. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13 hetesen mutatta meg a kukiját. Széttárt lábai közt annyira egyértelműen látszott, hogy én már tudtam, hogy fiú mielőtt az orvos mondta volna. Amúgy meg a doki addig pöckölte a hasam, míg jó helyzetet nem vett fel a mérésekhez.
2017. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Állítólag azért mert farosan fekszik és a lába lent helyezkedett el, hiába bolygatta nem bírt arra ultra hangozni úgy ült a baba, jó kérdés.. majd megpróbálunk elmenni 3 D ultrahangra is 26 hetesen talán ők mondanak valamit végre :) jó nektek h már tudjátok remélem végre mi is megtudjuk
2017. jún. 23. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
15 hetesen már megmutatta magát, hogy kisfiú, a 18. heti ultrahangon is odanyomta a popóját az ultrahang fejéhez :D kis magamutogatós <3
2017. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18 hetes UH-n az orvos nem mondta, én meg nem kérdeztem, mert akkor még mindegy volt. (Még úgysem lett volna időm vásárolgatni) Utána kötelező Uh csak 30 hetesen van itt.

közben voltunk 4d Uh-n 27 hetesen, ott azonnal látszott, hogy fiú. :)

2017. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!