Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy anya tényleg megérzi,...

Egy anya tényleg megérzi, hogy milyen nemű a babája? Valakit csapott már be a megérzése?

Figyelt kérdés
A lányomnál nem volt megérzésem, de háromszor is azt álmodtam, hogy lányom lesz és az is lett. :) Most első pillanattól úgy érzem, hogy kisfiú. Nem tudom miért, csak így érzem... Ti hogy voltatok ezzel?
2017. jan. 5. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Két terhességemből kétszer fiút éreztem. Első tényleg fiú lett, második kislány. Most a 3. terhességemben először nem volt megérzésem, most egy kicsit inkább kislányt érzek, de még nem tudni, mert csak 10 hetes.
2017. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
50%-ban
2017. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%

Nálam nem megérzés volt, hanem "tudat", el nem tudtam képzelni, hogy lányom legyen, még terhesség előtt sem.

Az apjával is úgy beszéltem Róla még fogantatás előtt is, ill rögtön a pozi teszt után, hogy majd jön/már itt van a kis"Béla", mármint az apja nevét mondtam.

Uh-n is hamar beigazolódott


Kb 30 hetesen kezdtem gondolkodni vásárlás közben,amikor el sem tudtam magam képzelni hogy rózsaszín cumikat vegyek, ha mégis kislány lenne, vajon nem fogadnám el? De helyretettem magam, hogy akkor is szeretettel, becsülettel felnevelném, aztán megszületett a kisfiunk, de mai nap sem tudom elképzelni milyen lenne, ha egy "cincogós" kislányt kaptunk volna.

2017. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lányt éreztem a legelejétől fogva. Lány is lett ma 1 hetes
2017. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*nekem az álmaim olyanok voltak, hogy amikor megszületett, már beszélt és tudtam, hogy újszülött nem beszél és elkezdtem pánikolni fekve a szülőágyon, hogy kicserélték, hol van a gyermekem, miközben mindenki, köztük a anyukám is nyugtatón mosolygott rám, mint akiknek csak annyi jutott el hogy megszületett a baba és ez öröm.a nagy pánikban felébredtem.
2017. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elsőnél fiút éreztem és az is lett. Másodiknál nagyon lányt éreztem a fogantatástól a 18. hétig és mégis fiú lett.
2017. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

50%


En az elsonel fiut ereztem, lany lett.

A masodiknal lanyt ereztem, es fiu lett.

2017. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A férjem ahogy meglátta a pozi tesztet mondta, hogy fiunk lesz, és az is lett. Én ugy éreztem kislány
2017. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én fiúnak éreztem, kislány lett
2017. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindkettöt fiúnak éreztem,mert hogy lányt akartunk. És mindkettö az lett. Mikor kiderült,hogy egy hét különbséggel vannak kiirva,akkortoé végig mondtam,ehy napon lesz a születésnapjuk. Úgy is lett
2017. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!