Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 10-11 hetes terhesen...

Akinek 10-11 hetes terhesen elmúltak a hányinger-hányás tünetei milyen nemű babája született?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból, érdeklődésképp kérdezem.

Jelenleg én így vagyok 11 hetesen, hogy enyhültek a tüneteim.

a 6. héttől volt mindennapi hányás-hányingerem.

Természetesen az a legfontosabb, hogy egészséges legyen!!!


2017. máj. 15. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

11-12 héten én is azt hittem, hogy enyhülnek, aztán kiderült, hogy tévedtem, csak pár nyugis napom volt.

Korai még kijelenteni, hogy elmúlnak a tünetek az első trimeszterben.

2017. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan így volt és kisfiam született :) De egyébként nekem csak enyhültek, nem múltak el teljesen, vissza-visszatértek a rosszullétek kb a 16. hétig, de ritkábban és sokkal enyhébben.
2017. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt mindkét terhességemnél, az első lány lett, a második fiú. :)
2017. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fiamnál 8 hetesen, a lányomnál 10 hetesen múltak el a tünetek. Vissza se tértek.
2017. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!! :)

Első válaszoló, úgy jártam mint te, ugyanis 5 nyugis nap után, mikor már azt hittem tényleg elmúltak a tünetek, visszajött a hányás.

2017. máj. 16. 09:35
 6/6 anonim válasza:
Kissé megkésve,de leírom,hogy utólag is irigyellek benneteket,mert én a 26.hetet betöltöttem amikor még szinte naponta sugárban hánytam.Semmi nem maradt meg bennem.Volt,hogy pár óra leforgása alatt többször is szaladnom kellett.Aztán egyszer csak abba maradt,de azt hittem nem élem túl.Kisfiam lett.A következőnél már csak a 16.hétig voltak rosszul létek,de nem volt vészes.Szintén kisfiú lett.Most tervezzük a 3.babát,meglátjuk...remélem kislány lesz.
2017. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!