Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap hova tudnék menni...

Holnap hova tudnék menni nőgyógyászati ügyeletre Pesten?

Figyelt kérdés
Ma sajnos ügyetlen voltam és belementem az ajtókilincsbe, ami oldalt kicsivel a köldököm felett megütötte a hasamat :( nagyon meg vagyok ijedve :( most már nem fáj szerencsére, csak akkor fájt kb 1 percig és a baba mozgását is érzem. Sajnos jelenleg viséken vagyok autó nélkül, holnap megyek vissza Budapestre. Meg szeretném nézetni a babát uh-on, hogy megnyugodjak. Tudjátok esetleg, hogy hova tudnék menni? 23 hkm

2017. jún. 23. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy ez miatt el kellene menni orvoshoz.Az a burok nagyon jól véd!
2017. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ha nem tudsz megnyugodni, menj be a körzetbe tartozó szülészetre, és mondd meg, hogy nagyon megütötted magad, nézzenek meg. De addigra már régen kiderül, hogy semmi gond nincsen, mert akkor már lennének tüneteid, pl burokrepedés stb, de ez ennyitől nem lesz!
2017. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A magzatvíz szerepe többek között ez. Véd az ilyen ütközésektől is. Nem kell aggódnod.
2017. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyeld a gyanús jeleket, de szerintem sincs gond. Én a lépcső kapaszkodónak mentem neki hassal, fájt is, de szerintem ha nem lettem volna állapotos akkor is fáj egy ilyen ütés. Nem voltam dokinál, nem is volt semmi gond.
2017. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj semmi, akkor ne csinálj magadból hülyét, semmi baja nem lesz a picinek :) Felesleges az ügyeletben szórakoztatni az ügyeletesek panasz nélkül. (Természetesen ha fájna vagy nem mozogna a baba, akkor jogosan mennél.)


Ha mindenki, aki kicsit megüti a hasát menne UH-ra, akár 0-24-es UH rendelést kéne tartani egész héten...

2017. jún. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a II.számú Női Klinikát ismerem(Baross utca),ott ambulánsan fogadnak szerintem.Ha elmondod mit történt,csak tudnak tanácsot adni,vagy UH-n megnézni.

Nem tudom,hogy csak jó dokikat fogtam-e ki,de nagyon alaposak voltak.(Pozi teszt,pici vérzés,méhenkívüli gyanúval.)

Nem emlékszem meddig ér ilyenkor a méh,de konkrétan a méhedet ütötted be?

Hát én nem terhesen is mentem neki kilincsnek vèletlenül,de tiszta lila lett a hasam,szóval rendesen be lehet ütni.Remélhetőleg nem lesz gond azért,figyeld a mozgását!

2017. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mára már megnyugodtam, de tegnap tényleg nagyon megijedtem, mert elég erősen ütődött a hadamba. Próbálok majd még jobban figyelni!
2017. jún. 24. 09:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem egyébként pont a méhem tetejénél üthettem be, mert most kb ott lehet a vége a 23.héten. Szerencsére nem telibe a hasamat. Megvárom a hétfőt, akkor megyek a saját dokimhoz.
2017. jún. 24. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!