Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pici darabos folyás jelentkeze...

Pici darabos folyás jelentkezett 7végén, így elmentem nőgyógyászati ügyeletre. Megvizsgált és egyből mondta, hogy nyugodjak meg ez gomba és canesten kezelés. De kenetet nem vett, így is tudhatja biztosan? Azóta egyébként múlik.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet tünetek alapján is kezelni, mert azért minden fertőzésnek megvan a maga jellegzetessége, csak pl. a kórokozók száma nem mindegy, nem mindegy, hogy valaki csak 3 napig tartó kezelést kell kapjon, vagy akár 1 hétig tartót, mert esetleg nagyobb számban van jelen kórokozó.

Vagy több fertőzés tünete is lehet hasonló.

Szóval volt már olyan, hogy valaki tünetek alapján kapott kezelést és rendbe is jött, de volt már példa arra is, hogy magának gombás fertőzése van, használjon gombaölőt, aztán meg puff, a probléma nem rendeződött, mert kiderült, hogy mégsem gombás fertőzésről volt szó, vagy nem csak arról.

Szóval én nem vagyok híve ennek, hogy egy orvos hasra ütésre kezel, pláne nem kismamaként. Sokkal jobb és körültekintőbb az orvos, ha kenetvizsgálattal támasztja alá a diagnózisát.

2014. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha múlik, akkor valószínűleg tényleg gomba. Szerintem egy tapasztalt orvos elég jó eséllyel eltalálja tünetek alapján, szóval szerinem ne aggódj.
2014. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!