Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Épp 6 hetes vagyok és erős...

Épp 6 hetes vagyok és erős deréktáji fájdalmam van, ha fekszem akkor is. Ez mennyire lehet normális?

Figyelt kérdés
Kedden megyek orvoshoz, de nagyon aggódom. Igazából kicsit olyan, mint ami szülés előtti napon volt, ezért félek, hogy vetélés lesz.

2017. jún. 24. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az erős fájdalom terhesség alatt nem jó, én a helyedben elmennék ma nőgyógyászati ügyeletre ha nem múlik a fájdalom.
2017. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Semmi egyszeruen tagul no a mehed.

Teljesen termeszetes a menszesz szeru fajdalom a terhesseg elejen es vegen

2017. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Èn most 14 hetes vagyok ès èn is tapasztaltam ilyet 6 hetesen. Azonnal mentünk az ügyeletre meg nődokihoz gyorsan ès azt mondtak hogy ez termèszetes mert növekszik a mèhem ès nyom belül. Èn is megijedtem mert majd szèt szakadtam a fàjdalomtòl. Utàna mèg pàr napig erősen èreztem de lassan elmùlt. No spat javasoltak rà. Most nekem màr a 12. hèttől újra van ez a tünet. Sajnos el kell fogadni hogy a babi egyre nagyobb ès nyomogat itt ott nèha elèg erősen. De mindenkèppen menj el orvoshoz vele! Kitartást ès örömteli babavàràst kìvànok! :)
2017. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem nem aggódni, bár még mindig le akar szakadni a derekam. Ma este megyek az orvosomhoz, majd írok mi volt. :)
2017. jún. 27. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Azóta tudom sok idő eltelt,de ha esetleg emlèkszel mèg mi volt örülnèk ha válaszolnál mert nálam most ugyanez a helyzet..
2020. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!