Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetek teljes megszűnése és...

Tünetek teljes megszűnése és erős has szúrás normális? 8. hét 3 nap.

Figyelt kérdés
Tudom. Olvastam láttam mondták hogy nem kell mindig rosszúl lenni. Meg örüljek hogy jól vagyok. De most megijedtem. 3-ik napja semmi tünet. Melleim se feszülnek. Sőt teljesen össze estek. Veszélyeztetett vagyok ikrek miatt . gyenge vérzéssel 2.-er is voltunk már ügyeleten.

#hasszurka #megszűnő tünetek.
2016. dec. 27. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tünetek.. Nekem a kisfiammal 8 hetesen megszűnt minden tünetem és minden rendben volt. 1x volt barnázás nálam is korábban, aggódtam.

A mostani terhességnél néha elmúltak a tünetek de vissza is jöttek sokszor, olyan 10-11 hetesen már nem jöttek vissza, itt már nem is aggódtam és rendben is van minden.


Mennyire erős? Nem enyhül magnéziumra? Szurkálás feszülés stb normális, ha tényleg erős, az nem mindig. De nekem a legtöbb gondot pl a puffadt beleim okozzák, néha erősebb fájdalmakat okoznak.

2016. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát épp most silabizáltam ki a férjemmel hogy az sac/kb a gyorszájam ahol szúr. Lehet én is túlságosan felfújodtam. Holnap megyek uh-ra. Addig aggódok egy kicsit.
2016. dec. 27. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Az előző ikres kérdés is a tied volt? Csak ott az elejétől nem voltak tünetek.

Látatlanban nem sokat lehet mondani. Van, aki szerencsés, és hamar túlvan a kezdeti rosszulléten, azért szünnek meg a tünetei.

Én nem voltam ilyen szerencsés, pont a 8. héten valamikor elhalt a terhesség, megszüntek a tünetek. De nem volt se vérzés, se görcs, a 10. heti uh-n vették észre, én meg nem tudtam, hogyy ez baj.

Azért majd írd meg, mi lett, drukkolok.

2016. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szia. Nem az enyém volt az előző kérdés. Ott mi lett? Nem tudok vissza keresni. Megírom holnap hogy mi a helyzet nálam.
2016. dec. 27. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:
"Addig aggódok egy kicsit." Bocsi, ezt megmosolyogtam! :) Ne tedd! Nyugi, nyugi, nyugi!
2016. dec. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lett a másik ikres anyukával, ott az elejétől nem voltak tünetek, ezért aggódott.
2016. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Írt nekem privátba. Jól van ő is . Csak aggódik a babák miatt. 18-ra megyek uh-ra.
2016. dec. 28. 14:07
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Voltam ultrahangom. Mind a 2 baba jól van. Koruknak megfelelő méretűek. Szivecskéjük nagyon jól ver. Végre meg is hallgathattuk.Most nagyon örülök, és már nem idegeskedem.
2016. dec. 28. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne már kiirtani ezt a városi legendát, hogy baj ha abbamaradnak a tünetek, én már kétszer beparáztam miatta. 3 dokit kérdeztem meg, szerintük semmi bajt nem jelent, valószínűleg azoknál, akiknél gond volt, ott is csak véletlen egybeesés lehet, mert a tünetek mindenkinél abbamaradnak néha. Ráadásul ha rákerestem a témára mindig a gyakorit és más fórumokat dobta ki, ott meg csak egymást ijesztgetjük.
2016. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen de ez csak részben igaz. Ugyanis terhességi tüneteink a hormonoktól vannak. Ha meg progi allultermelés van akkor csökkennek a tünetek. Bár gyógyszerel lehet pótolni de nem ugyanaz.
2016. dec. 29. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!