Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált teszt vérvétel...

A kombinált teszt vérvétel részét meglehet csináltatni külön?

Figyelt kérdés

sztkban lesz a 12.heti genetikai uh.de vérvételt is szeretnék,amit találtam magánba 10e ft ez csak a vvtel!

igy is érvényes az eredmény?



2017. jún. 25. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Igen, nekem is úgy volt. Annyi különbséggel, hogy a János Kórházban megcsinálták az uh-ot és térítés ellenében a nőgyógyászati ambulancián vették le a vért, a Ceizel Intézetbe küldték a mintát és azt hiszem, az uh leletet is berögzítették az adminisztráció során, tehát együtt értékelték ki a Ceizelben az eredményt.

De a legbiztosabbat az orvosod tudja megmondani, hogy ott mi az eljárás :)

2017. jún. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ugy volt, hogy magandoki megcsinalta a 11+3. napon az uh-t, aztan a kozben talaltam ki, hogy szeretnek kombinalt tesztet. Pont 12 hetesen levettek a vert a szegedi klinikan, es szinten a Czeizel Intezetbe kuldtek. Rogzitettek az UH datumat is, meg a vervetel datumat is, igy az sem volt, hogy nem ugyanazon a napon tortent a ketto. Masnap mar jott is az eredmeny e-mailben.
2017. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*az sem volt gond
2017. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ès ezt ki èrtèkeli ki? Vigyem az sztkba a nőgyógyászomhoz aki csinálja a 12.heti uht?
2017. jún. 26. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs fogadott dokid, akkor vidd simán a terhesgondozásra.

De egyébként te is látni fogod, ha alacsony kockázat jön ki, nem kell gyakorlatilag foglalkozni vele, közepesnél vagy magasnál érdemes egy dokival konzultálni, magas kockázatnál pedig biztos, hogy elküldenek genetikushoz tanácsadásra.

De miért nem csináltatod egyébként ott, ahol a genetikai UH-t csinálják? Biztosan csinálják ott is.

2017. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!