Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki a magnerotot...

Volt olyan, aki a magnerotot nem szétrágta, hanem egybe lenyelte?

Figyelt kérdés

Ma voltam a gyógyszertárban valamilyen magnéziumot venni, mert amit eddig használtam, nem kifejezetten jött be, elég sokat görcsölt mellette a hasam. Vettem ezt a magnerot tablettát, csak a patikus elfelejtette mondani hogy szét kell rágni. Amitôl sajnos ismerve magamat, én tuti hánynék :( sosem ment az ilyen gyógyszerek szétrágása, sem a folyékonyak lenyelése gyermek koromban.

Van olyan aki esetleg fèlbe-negyedbe törve nyelte le? Ugyanúgy használ? Kidobni nem akarom, visszavinni gondolom nem lehet, de ha már megvettem jó lenne valami alternatív felhasználást találni hozzá

Előre is köszönöm!

16 hkm


2017. jún. 26. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha összetöröd, sz szerintem jó lehet :)
2017. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez édes,én szeretem az ízét,szétrágom és vízzel lenyelem.Szerintem ha egyben nyeled le,az is jó,mert hamar szétesik.Vagy törd porrá,vagy vízbe rakd bele,hogy szétessen és úgy idd meg!A legjobb magnézium szerintem,hamar és jól felszívódik.Ettől a gyomrom sem fáj,nem citrát tartalmú!
2017. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szettorni es szetrágni kb ugyanaz végülis szval igen jo ugyis
2017. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer rágtam szét és majdnem hánytam annyira rosst volt. Utána széttörve szedtem és ugyan úgy használt. :)
2017. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) akkor nem adom fel, adok neki egy esélyt😄
2017. jún. 26. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Mikor elkezdtem szedni, nem olvastam el a tájékoztatót, és elég sokáig nem rágtam szét, hanem küzdöttem, hogy egybe lenyeljem... Után olvastam, hogy szét kellett volna rágni. :D

Magnerottól függetlenül nekem keményedett a hasam (3X1)

2017. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 40.héten esett le, hogy nem egybe kell lenyelni, úgyhogy a maradék 4 nap szétrágtam:). Nem keményedtem egyszer sem a terhesség alatt.
2017. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig egyben nyelem le, mert igy valahogy jobbnak érzem, nem ragad bele a fogamba pl :D
2017. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!