Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok es be vettem...

Terhes vagyok es be vettem apranaxot? Sos

Figyelt kérdés
Hajnalba be vettem egy apranaxott mert iszonyatosam fajt a fogam most teszteltem es pizitv.. ugye nemokoztam bajt nyugtassatok meg kerlek!☹☹

2017. jún. 27. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Istenem
2017. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!:) regota babat akarunk es tudatlan vagyok.. nem kell egybbol taplo mondom irni!
2017. jún. 27. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Semmi bajt nem csinaltal ne aggodj!

Ha lehet mostantol ne vegyel be semmilyen gyogyszert de ha esetleg nagyon faj valamid akkor csak Panadolt hasznalj.

En mindket terhessegemnel azt vettem be ha pl fajt a fejem.

Boldog babavarast:)

2017. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
ilyen kicsi terhességnél csak a röntgen ártalmas - nincs semmi baj. A fogorvoshoz ma menj el, és szólj, hogy terhes vagy.
2017. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az összeköttetés vérkeringéssel közted és az embrió között a következő hetekben alakul csak ki. Nem jutott hozzá a gyógyszerből. Ha jutott is volna, egy szemtől semmi baja nem lesz, a gyógyszerek talán ezreléke az, ami valóban magzatkárósító (teratogén) hatású, csak mivel gyógyszerkísérletek terhes nőkön nyilvánvaló módon nincsenek, inkább mindenre ráírják, hogy ellenjavallt.


A jövőben fájdalom, láz esetén szedj paracetamol tartalmú gyógyszert.

2017. jún. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szepen koszonom nektek!🤗 ment a zold pipaaa!!

Vannak itt nagyon normalis segito emberek!Kiveve parat akik csak lenezni tudjak a masikat! Csak en inkabb meg kerdem mimt hogy valami baj legyen!:) koszonom mindenkinek!

2017. jún. 27. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!