Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A mostani menstruációm 2,5 napig tartott és nagyon kevés volt. Abbamaradt 2 napja és szurkál alul a hasam, hasonlóan, mint az 1.terhességemkor. Még nem állt vissza teljesen a ciklusom, lehet azért van? Egyébként pontban 28 napra szokott megjönni, de nem értem most miért tartott csak eddig és miért volt ilyen kevés. Megszakítással "védekezünk". Teszt már kimutatná, ha terhes lennék? Kedd reggeli teszt negatív volt, akkor voltam a ciklus 27.napján.
2017. jún. 26. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
nem; bárki aki kiírja ezt erre az oldalra, a kérdések kiírói 99%-a nem terhes.
2017. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Esély mindenesetre van rá.

Legközelebb húztok gumit :D

2017. jún. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem!! Az első válaszolónak meg teljesen igaza van.
2017. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Lehet. Egy ismerősömnek 3 napig tartott csak és furcsa volt neki az egész, mikor elmúlt tesztelt és nagyon halvány pozitív lett, azóta már 37 hetes.
2017. jún. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Nekem az utolso menstruaciom egy napig tartott osszesen. Azota se jott meg,mert mar hamarosan szulni megyek:)
2017. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó! Gratulálok! Nekem a 7 hónaposom itt alszik a másik szobába:)! Mikor lett pozitív a teszted? Sok egészséget kívánok Neked!
2017. jún. 27. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!