Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlnak a közös heteink a kis...

Múlnak a közös heteink a kis pocaklakónkkal és egyre többet aggodalmaskodom. Első pillantásra biztosan buta kérdésnek tűnhet,de mégis:van olyan,hogy egy baba nagyon aktív?

Figyelt kérdés
A babánk szinte minden órában jelentkezik,több percen keresztül és erősen mozog...Vajon nem érzi magát jól odabent? Ne értsétek félre,mert alig várom hogy újra érezhessem őt! Elgondolkodtam ezen a dolgon....vagy hülyeség az egész? Más kismama is tapasztalja ezt?
2008. okt. 17. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon aktív, és kevésbé aktív babák. Az aktív babák rengeteg ficánkolnak, mozgolódnak, míg a kevésbé aktív babák csak néha tudatják az anyukájukkal, hogy héj itt vagyok. :)

Örülj neki, és élvezd, hogy a gyermek, akit a szíved alatt hordasz, mindig tudatja veled, hogy ott van, és az életed része!

Minden jót kívánok, és ne aggodalmaskodj túl sokat! :)

2008. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyeteértek az elottem szoloval...Ezenkivul lehetnek a babáknak aktív és kevésbé aktív periódusai...Volt, hogy a babám úgy ficánkolt, hogy mindenem fájt, aztán voltak napok, mikor azon aggódtam, hogy alig érzem, a CTG-hez sem tudták felébreszteni. Nyugi, minden rendben van.
2008. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én fiam is ilyen aktív. Nincs olyan óra, sőt nincs olyan félóra, hogy ne érezném, holott elvileg már kevesebbet kéne mocorognia, mert kevés a helye. Mondtam is a páromnak, hogyha csak fele ennyire lesz aktív idekint, meg leszünk áldva!

Üdv 36 hetes pocakos

2008. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én babám is nagyon aktiv volt a terheségem alatt, volt olyan hogy az NST-n nem tudták mérni a szívhagját mert folyamatosan mozgot. :) Nekem azt monda a védönőm ez azért van mert jólérzi magát odabent, még a szülés közben is rengeteget mocorgot. :) Amúgy most vagyunk 12-hetesek és ugyan olyan aktiv amilyen a pocakomban volt jár a keze lába még szopizás közben is.

Ne aggodj nincs semmi baj, élvezd a pocaklakó mocorgásait amig bentvan a pocakodban mert mikor kint lesz majd hiába van ott melleted hiányozni fognak a pociban való mocorgások.

További jó babavárást! :)

2008. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2008. okt. 17. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!