Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki avonos solutio...

Használt valaki avonos solutions mellfeszesitő krémet és terhességi csíkok és narancsbőr elleni testápoló krémet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A tanácsadóm azt javasolta hogy ezeket a krémeket már a terhességem elejétől használjam,de én csak most kezdtem el használni napi rendszerességel mert pár hete jelentek meg az oldalamon a csíkok.
2010. máj. 20. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

én szinte e terhesség elejétől használom, de nekem a mellem nagyon hamar becsíkozódott... :S és azt csak halványította, sajna, de a pocimon egy árva csík nincs! és nem is napi rendszerességgel használom, mert van h nincs kedvem :)

szóval nekem bevállt!!!!!! :)


35h km

2010. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mellfeszesítő krémnek a nevében is benne van hogy feszesít, nem pedig rugalmasít!!!

Épp az ellenkezőjét mondta a dokim!Nem szabad használni, mert a mellen lévő bőrt feszesíti, így ha nő a mell, egyből kireped!Ugyan ez a narancsbőr ellenivel is!Én a mellemre babaolajat használtam! 70B- ről 100Cre nőt, és nem mondom hogy nem repedt ki, de nem feltűnően, csak néhány csíkom lett!

2010. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is olajat használok (amúgy avonos lótuszvirág masszázsolaj) és nagyon szeretem. Hamar beszívódik és nagyon jó a feszülő bőrre!
2010. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a dm-es babylove terheseknek való olaj a legjobb.Én mindennap kentem vele.Sehol semmi csik.Pedig úgy "megnőttem"mint 1 bálna és árban sem sok.Kb 900Ft 1 doboz.
2010. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először én is Dm-eset vettem, de aztán a Rossmann-osnál kötöttem ki :) Jobb az illata, ennyi. Eredményt még nem tudok, most vagyok félidőnél, eddig semmi, de hát a java még csak most jön :D
2010. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én is az Avonosat használtam az elejétől fogva.A 36. hétig egyetlen csíkom sem volt,aztán 1 hétig nem tudtam szerezni és sajna lett egy jó pár.De legközelebb is ezt használnám,nekem bevált.
2010. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!